Rüyada Bilet Görmek

Ayrıca bkz: Gişe, Piyango 

Rüyada bilet görmek, yakın zamanda yapılacak bir yolculuk ile tabir olunur. Çekinerek çıkacağınız bir yolculuktan, rahat bir şekilde döneceğinize işarettir.

Rüyada gördüğünüz piyango bileti, bir sürpriz ile karşılaşacağınızın işaretidir.

Rüyada bilet görmek, ümide delalet eder. Rüyada bir kişiden bir piyango bileti aldığını görmek, bir devlet dairesinden bir haber beklendiğine işarettir.

Rüyada bir vapur, tren veya uçağa binmek için bir gişeden bilet satın aldığını görmek, bir hastalığa yakalanacağınıza fakat bu hastalığın uzun süre devam etmeyip iyileşeceğine; yolda yürürken bir bilet bulduğunuzu görmek, bir mirasa konacağınıza işarettir.

Rüyada bir sinema veya tiyatro için bilet alıp içeriye girdiğinizi görmeniz, eşinizle aranızın açılacağına; tiyatrodan veya sinemadan çıktığını görmek, eğer anlaşamıyorlarsa eşiyle arasının iyileşeceğine delalet eder.

Rüyada bilete büyük bir para çıktığını görmek, bir yerden bir haber alıp üzüleceğinize işarettir. Her ne biçimde olursa olsun, rüyada biletini kaybettiğini görmek, mahkeme yoluyla çözülecek bazı güçlüklerin ortaya çıkacağına,

Rüyada bilet almak, bu güçlüklerden kurtulunacağına işaret eder.

Bilet

“Rüyada Bilet Görmek” için bir yorum

  1. Benim annem vefat etti… Dün gece annemi rüyamda gördüm bana sarılırken ve dedi ki; “Oğlum bilet al, sana çıkacak.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir