Rüyada Abdülkadir Geylani Görmek

Rüyada Abdülkadir Geylani hazretlerini görmek maddi ve manevi yönden kuvvetlenmeye, sıkıntı ve dertlerden kurtulmaya, makam ve mevkinizin yükselmesine, maneviyatın mükemmelleşmesine, bereket ve bolluğa işaret eder.

Rüyada Abdülkadir Geylani'den yardım dilemek işlerinizin hayırlı gitmesi için Allah'ın yolunda gitmek amacıyla kendinize yönlendiriciler aradığınıza delalet eder.

 

 

 

 

Abdülkadir Geylani kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Abdülkadir Geylani Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Annem bir rüya gördü. Rüyasında ABDUL KADİR GEYLANİ Hazretlerinin türbesini ziyaret etti. Ne anlama geliyor cevap verir misiniz?

  2. Ölmüş eşimle Abdul Geylani hazretlerinin mezarını yan yana gördüm. Cuma gecesi dua etmiştim, o duanın üzerine bu rüyayı gördüm.

  3. Rüyamda Abdulkadir Geylani hazretlerini Kabe’de elinde asası ve yemyeşil örtüden elbisesi ile gördüm ve Kabe’nin avlusu mezarlarla doluydu, konuşmak istedim ama konuşamadım sadece karşıdan baktım. Anlamı nedir? Öğrenmek isterdim.

  4. Rüyamda büyük bir din adamını gördüm. Ziyaretine gittiğimde beni istemedi sonra onun çocuğunu alıp sardım iki tane köpek beni kovalıyordu ağzından ateş saçıyordu çocuğu alıp tarihi bir yerde saklanmaya çalıştım kapı gibi bir yere girdim orda Arapça yazılı bir giriş gördüm ve orda bulunan çocuğu korumak için bıçağı elime aldım ve uyandım.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir