Rüyada Abdesti Bozan Şey Görmek

Bir kimsenin rüyasında abdestinin bozulduğunu görmesi; eğer abdesti bozan şey akıcı ise mal varlığının hepsini infak edeceğine, eğer kişinin abdestini bozduğu yer tuvalet gibi abdestini bozmaya elverişli, bilinen meşru bir yer ise; ihtiyacı için harcayacağı şeyin meşru olmasına işarettir.

Abdestini bozduğu yer meçhul bir yer ise; bilmediği bir yere malını harcayacağına ve bundan dolayı da bir sevap kazanamayacağına yorumlanır. Çünkü bunların hepsi kendi arzu ve isteği ile yapılmıştır.

Abdestinizi bozduğunuzu sonra pisliğin üzerini toprakla örtttüğünüzü görmek

Rüyanızda bir yere abdestinizi bozduğunuzu sonra da o pisliğin üzerini toprakla örttüğünüzü görmeniz; bir malınızı toprağa gömeceğinize işaretle tabir edilir.

Büyük abdest yaptığınızı görmek

Büyük abdestini yaptığını görmesi; borcundan kurtulacağına, eğer hasta ise şifa bulup iyileşeceğine işaret sayılır.

Açık ve herkesin görebileceği yere abdest yaptığını görmek

Bir kimsenin açık ve herkesin görebileceği bir yerde abdestini yaptığını görmesi; o kimsenin hakkında bazı dedikoduların yapılacağına işaret eder. 

Abdestini evinin bir odasına yaptığını görmek

Abdestini evinin bir odasına yaptığını görmesi; o kimsenin birtakım düşmanlarının olduğuna yorumlanır.

Küçük abdest yaptığını görmek

Küçük abdest yaptığını gören kimsenin üzüntüsü gider. Mal sahibi ise malın zekâtını verir.

Abdesti Bozan Şey kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Abdesti Bozan Şey Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda büyük abdestimi altıma kaçırdığımı ve temizlemeye gideceğimi gördüm ama temizleyemeden uyandım (pisliği hiç görmedim.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir