Rüyada Af Görmek

Bir kimse rüyada affedildiğini görürse, bu felah ve saadete işarettir.
Yine rüyada affa uğramak, Allah?ın merhametini ve rızasını kazanacak bir işin yapılacağına delalet eder.
Rüyada birinin kişinin kendisine karşı, kusurlu bir davranış yaptığını ve onu affettiğini görmesi, yüce Allah?ın mağfiretine nail olacak bir kişiye delalet eder.
Rüyada kendi kusurunun affedildiğini görmek, uzun ömre, şan, şöhrete ve himayeye mazhar olmaya işarettir.
Yine bu rüya, o kişinin tövbe ederek hidayete erişeceğine işarettir.
Rüyada bir suçluyu cezalandırmaya kişinin gücü yettiği halde ve buna da hakkı varken, onu affettiğini görmek, günahların Allahu Teâlâ tarafından bağışlanacağına delalet eder.
Rüyada birisinin af dilediğini görmek, o kişinin haksızlığa uğrayacağına ve bir müddet sıkıntı çekeceğine işarettir.
Başka bir kimse tarafından affedildiğini görmek, kişinin doğru olmayan bir karakter özelliğinden dolayı üzülmesine,
Allah tarafindan affedildiğini görmek rüya sahibinin günahlarından tövbe etmesine ve kefaret vermesine delalet eder.

Af kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir