Rüyada İdris (A.S.) Görmek

Rüyada İdris (a.s)'ı görmek  adamış olduğunuz her kurbanı keseceğinize, bilgi sahibi olmak konusunda kendinizi geliştireceğinize işaret eder. Kişi günahlarından tövbe edip onlara bir daha yaklaşmaz, kendini ibadete verir, evine bu vesileyle bereket ve mutluluk dolar.  Rüyada İdris (a.s)'ı gören işlerinde bir kolaylığa erer.

İdris (a.s) ile konuştuğunuzu görmek

Rüyada İdris (AS) ile konuşan kişi takva sahibi olmak yolunda adımlar atar, maneviyatı güçlü insanlarla dostluk kurar.

İdris (a.s)le sohbet ettiğinizi görmek, bilgi birikiminizi ve olaylarla baş edebilme yeteneğinizi artıracağınıza ve bu vesileyle daha yüksek bir mevkiiye geleceğinize işaret eder ya da adı geçen bir insanla dostluğunuzu sağlamlaştırarak onun gücünden ve rütbesinden faydalanacağınıza delalet eder.

Rüyada İdris (a.s) da eksiklik olduğunu görmek

Rüyada İdris (a.s) da eksiklik olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin bir sıkıntı zorluk yaşayacağına delalettir.

İdris (A.S.) olduğunu veya onun sıfatı üzerinde bulunduğunu görmek

Rüyasında İdris (A.S.) olduğunu veya onun sıfatı üzerinde bulunduğunu gören kimsenin bilgisine çok başvurulur veya itibarlı kimselere yakın olur ve rütbesi yükselir.

Seyyid Süleyman: İdris (A.S.)ı görenin işleri hayırlı, geleceği ve sonu güzel olur.

Bazı tabircilere göre, Hz. İdris’i görmek ibadetini artırmaya ve hayra ve barışa yönelik işlerde diğer müslümanlarla yarışacağı anlamına gelir.

İdris (A.S.) kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir