Rüyada Zatürre Görmek

Rüyada zatürre olmak, zatürreye yakalanmak, değiştirmek için az zamanınızın kaldığı önemli bir gelişmeden haberdar olacağınıza delalettir.

Rüyada zatürre ile ilgili ilaçlar görmek; bir borcunuzu ertelemeye, başka bir kimsenin borcunuzu üstlenmesine yada ödeyemediğiniz bir borç için çözüm üreteceğinize delalettir.

Zatürre Olan Bir Kimseyi Görmek

Rüyada zatürre olan bir kimseyi görmek; hakkınızda olumsuz sözler sarf eden, ancak bundan pişmanlık duyarak sizden özür dilemeye gelecek bir dosta delalettir.

Rüyada Bir Akrabanın Zatürre Olduğunu Görmek

Rüyada bir yakınınız ya da akrabanızın zatürre olduğu haberini almak, sizi özleyen bir kimsenin olduğuna ve sizinle tekrar görüşebilmek için bahaneler yaratmaya çalıştığına delalettir.

Zatürreden Kurtulduğunuzu Görmek

Rüyada zatürreden kurtulmak, iyileşmek ya da iyileşen birini görmek; özlediğiniz bir insana kavuşmaya, küslüklerin bitmesine ve anlaşmaların sulh ile çözülmesine delalettir.

Zatürre Hastalığına Yakalanmış Birisini Görmek

Bir kimsenin rüyasında zatürre hastalığına yakalanmış birisini görmesi veya kendisinin yakalanması; o kimsenin bir yakınının hasta olduğu haberini alacağına veya bir dostunun ameliyat olduğunu duyarak onu hastanede ziyaret edeceğine yorumlanır.

Bakınız; Göğüs Hastalığı, Verem

Zatürre Olan Birinin Bu Yüzden Öldüğünü Görmek

Rüyada zatürreden ölen birini görmek, acilen bir doktora muayene olmak mecburiyetiyle karşılaşacağınıza delalet eder.

Zatürre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir