Rüyada Akraba Görmek

(Ayrıca Bakınız; Sıla-i Rahim)
Rüyada akraba görmek huzura ve emniyete işarettir.
Rüyada akraba görmek umulmadık bir yerden yardım görmeye, güç almaya;
Akrabalarınızı sevinçli görmek çok yakında onları ziyaret edeceğinize;
Akrabalarınızı üzüntülü görmek onları ziyarette ihmalkarlık ettiğinize işaret eder.
Rüyada akraba görmek, yakında kötü bir haber alacağınızın işaretidir.
Rüyada akraba görmek, hastalarınızdan dolayı işlerinizin bozulacağına ve bu durumun sağlığınızı etkileyeceğine işarettir.
Rüyasında sevdiği bir akrabasını gören kişi, hoş bir olayla karşılaşacak veya güzel bir haber alacak demektir.
Rüyasında sevmediği bir akrabasını gören kişi ise bir haber yüzünden tatsızlık yaşayacak demektir.
Bir rivayete göre de; rüyada akraba görmek, kişinin beklemediği bir kimseden bir fenalık göreceğine delalet eder.

Akraba kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Akraba Görmek” üzerine 10 yorum

    1. Aynı rüyayı ben de bugün gördüm oruçtan mı ne teyzemle kuzenim Rize'den gelmiş bizde kalıyolardı

  1. Ben de halamı rüyamda ölmüş gördüm, çok ağlıyordum ama rüyamda halam ölmeden önce ise denize gitmiştik. Deniz ne kadar temiz, demiştik ama aslında o bir örtüymüş, gerçek deniz altında saklıymış ve kenarlarında duran bir top gördüm. Sadece bir tane kalmıştı, onu da ben almıştım. Halam öldükten sonra çok ağladım ve birdenbire halamı gördüm. “Bana ağlama” diyordu ve ben de birden gülmeye başladım. Bu rüyanın anlamı ne, biri bir şey söyleyebilir mi, acaba?

  2. Rüyamda bekar bir akrabamla sözlendiğimi görüyorum. Ama ben bu durumdan memnun değilim. Sanki zorlanmışım bu duruma. Ayrıca 10 sene önce ölen dedemi söz yüzüğümü takarken görüyorum. Bunu yorumlayabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

  3. Ben dayımı gördüm ilk önce yaşıyordu, ben onun önünde durmuştum sonra arkamdan birinin ona ateş ettiğini gördüm kim olduğunu hatırlamıyorum. Sonra ben ateş eden kimse ona kızıp ağlıyordum. Bu kadar.

  4. Rüyamda halam beni uyutup zehirliyordu bunun manası nedir halamla kavgalıyızdır ne çok severim ne çok nefret ederim ama bazen nefret ettiğim bazen sevdiğim olmuştur lütfen yardım 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir