Rüyada Belge Görmek

Ayrıca bkz: Ferman, İmza

Rüyada birinden bir belge aldığınızı görmek, kazancınızı zorlukla elde edeceğinize, kendinizi mesleğinizde yetiştirirseniz kazancınızın artacağına, zorlukların ve güçlüklerin gideceğine, evlenmeye, emlak işine girmeye işaret eder.

Rüyada resmi bir belge görmek, bir arkadaşın ya da ailede birinin evlenmesine, tapuyla ilgili işiniz olacağına işarettir.

Rüyada okuldan belge verilmesi, hiçbir zaman uğraştığınız işlerin yolunda gitmeyeceğine ve her alanda başarısız olacağınıza işarettir.

Rüyada eline bir belge verilen kimse, iş hayatında yükselir. Belge temizse değerli bir eşya, büyük bir mülk gelecek demektir. Belge kirli ise kişi karanlık yollardan para kazanacak demektir.

Belge

“Rüyada Belge Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda ben ve iki kızım çalıştığım fabrikaya gelmişti. Toplantı yapıyorduk, kızlarım fabrikaya bir belge verdiler. Belgeyi alan yöneticiler çok sevinip hayretler içinde kalıyorlardı. Sonra servisi kaçırıyorduk koşuyorduk ama yetişmiyorduk. Daha sonra bir köprünün üstünden bir kızım, diğer kızım ve ben de köprünün altından servisi yakalamaya çalışıyorduk ama servise yetişemiyorduk. Sonra anayolun kenarında bir düğüne denk geliyorduk. Bu rüyamı yorumlayabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir