Rüyada Nüfus kağıdı Görmek

Rüyada bir nüfus dairesinde bulunup bir isinizi takip ettiginizi veya kendinize yahut çocuklarinizdan birine bir nüfus kagidi çikartmaya çalistiginizi görmek, ailenize katilacak yeni bir kimsenin bulunduguna veya uzak bir memleketten bir yakininizin yurda dönecegine, yahut çok sevinçli bir haber alacaginiza delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada nüfus kagidi görmek, çocuga isarettir.

Nüfus kağıdı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Nüfus kağıdı Görmek” üzerine 2 yorum

  1. İyi akşamlar… Babamın benim hakkımdaki rüyasını yorumlar mısınız? Bir tel örgünün arkasında insanlar var ve ben de onların yarı olarak içindeymişim. Cumhurbaşkanı da oradaymış, benim oraya girmemi istemiyormuş gibi yüz ifadesi varmış. Bunun üzerine babam cumhurbaşkanına şöyle demiş “Üç günlüğüne Almanya’ya gidecek.” Sonra cumhurbaşkanı tel örgünün arkasından dolanarak nüfus cüzdanımı almış ve elinde mandal varmış. Rüya bu kadar, yapacağınız yorum için şimdiden teşekkürler.

    1. Rüyada işyerinde, oda arkadaşım bana ait nüfus cüzdan bilgilerini almış, ben neden almış diye tedirgin oldum. Yan tarafında elektrik ocağında kahve pişirmeye çalışıyordu. Onu dışarıya konuşmak için çağırdım. Yanan elektrik ocağı “Yansın mı?” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir