Rüyada Çanak / Çömlek Görmek

Rüyada çanak, çömlek görmek: Zenginlik ve servete delalet eder.

Çanak yaladığını görmek

Çanak yalamak ecelinin yaklaştığına delalet eder.

Çanak ve çömlek yapanı görmek

Rüyada çanak ve çömlek yapanı görmek, kaplarla meşgul olan hizmetçilere ve dindar kadınlara yorumlanır.

Çanak, çömlek yapıcısını görmek

Çanak, çömlek yapıcısını görmek, soy, mal ve güzellikle gurur duymaya işaret eder.

Çanak / Çömlek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Çanak / Çömlek Görmek” için bir yorum

  1. Otobüste yolculuk yaparken yol kenarında topraktan yapılmış rengarenk çanak çömlekler görmek (üst üste yığılmış bir vaziyette.) Lütfen cevap veriniz. 🙂 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir