Rüyada Adi iskemle Görmek

Rüyada, evlerde oturulan adi iskemleleri görmek, genellikle bir kadın görülmesi şeklinde tabir olunur.
Rüyada görülen iskemlenin üzeri örtülü ise, hayırlı ve uğurlu bir kadına işaret eder.
Rüyada iskemle üzerine iskemle görmek, yüksek mevkiye delalet eder.
İskemle üstünde iskemle başarıya ulaşmaya delalet eder.
Rüyada görülen iskemle gusülhane iskemlesi ise temizliğe, kötülüklerden ve kirlilikten arınmaya ve hayra işaret eder.
Rüyada iskemleyi ters bir şekilde görmek, işlerin karışacağına işarettir.
Ters iskemle, aşk hayatında, iş hayatında ve aile hayatında bazı sorunların yaşanacağına delalet eder.

Adi iskemle kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir