Rüyada Adı duymak Görmek

Rüyada adınızı duymak veya adınızla çağrılmak, sizi sevindirecek güzel bir sözün habercisidir.
Rüyada kendi adıyla çağrıldığını görmek, bir müjdeye işarettir.
Rüyada adıyla çağrıldığını görmek, tanıdıklar arasında daha çok sevilip sayılmaya yorumlanır.
Yakın çevrenizde saygınlığınızın artacağına işaret eder.
Rüyada kendi adını söylediğini görmek, kişinin uzun zamandır kendisine zaman ayıramadığını işaret eder.
Başka bir rivayete göre rüyada kendim adını seslendiğini görmek, ilgi ve sevgi beklendiğine delalet eder.

Adı duymak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir