Rüyada Gaipten ses duymak Görmek

Bilinmeyen yerden ve yönden gelen ses, ihtiva ettiği şeyin çıkacağı şeklinde yorumlanır.

Bir kişinin rüyasında emir, nehiy veya korkutmakla da menetmek veyahut da müjdeyle ilgili gaipten bir ses duyduğunu görmesi; bu rüyanın yorumu olduğu gibi çıkması doğrultusundadır.

Rüyada gaipten sesler duyuyorsanız ve bu tanıdığınız birinin sesi olup sizi korkutmuyorsa güzel haberler alacaksınız demektir. Eğer rüyada söylenenleri anlıyorsanız rüyanın o şekilde çıkacağına delalet eder.

Gaipten duyduğunuz ses sizin tanımadığınız biri ise  sizi korkutuyorsa başınıza bir olumsuzluğun geleceğine işaret eder.

 

Gaipten ses duymak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Gaipten ses duymak Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Rüyamda bilinmeyen bir ses tarafından bu sene aralık ayının 31. günü öleceğimi söyledi. Sitenizdeki tabir şöyle(Bilinmeyen yerden ve yönden gelen ses, ihtiva ettiği şeyin)devamı yok bunun devamını ve rüyamın tabirini yapar mısınız? Teşekkürler.

  2. Ben rüyalarımda evin giriş kapısına vurulduğunu ve tırnak seslerini duyuyorum. Açıklamalarda buna dair bir açıklama yok.

  3. Eşim sabaha doğru rüyasında gaipten bir ses duyuyor ve uyanıyor. Ses şöyle diyor: Gülsuyu (kızım) İsak (abim) verecek” diyor ve hemen uyanıyor. Bu rüyanın yorumu nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir