Rüyada Gaipten ses duymak Görmek

Bilinmeyen yerden ve yönden gelen ses, ihtiva ettiği şeyin çıkacağı şeklinde yorumlanır.

Bir kişinin rüyasında emir, nehiy veya korkutmakla da menetmek veyahut da müjdeyle ilgili gaipten bir ses duyduğunu görmesi; bu rüyanın yorumu olduğu gibi çıkması doğrultusundadır.

Rüyada gaipten sesler duyuyorsanız ve bu tanıdığınız birinin sesi olup sizi korkutmuyorsa güzel haberler alacaksınız demektir. Eğer rüyada söylenenleri anlıyorsanız rüyanın o şekilde çıkacağına delalet eder.

Gaipten duyduğunuz ses sizin tanımadığınız biri ise  sizi korkutuyorsa başınıza bir olumsuzluğun geleceğine işaret eder.

 

Gaipten ses duymak

“Rüyada Gaipten ses duymak Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Rüyamda bilinmeyen bir ses tarafından bu sene aralık ayının 31. günü öleceğimi söyledi. Sitenizdeki tabir şöyle(Bilinmeyen yerden ve yönden gelen ses, ihtiva ettiği şeyin)devamı yok bunun devamını ve rüyamın tabirini yapar mısınız? Teşekkürler.

  2. Ben rüyalarımda evin giriş kapısına vurulduğunu ve tırnak seslerini duyuyorum. Açıklamalarda buna dair bir açıklama yok.

  3. Eşim sabaha doğru rüyasında gaipten bir ses duyuyor ve uyanıyor. Ses şöyle diyor: Gülsuyu (kızım) İsak (abim) verecek” diyor ve hemen uyanıyor. Bu rüyanın yorumu nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir