Rüyada Zarf Görmek

Zarf görmek maksadın hasıl olmasına, ince ve derin anlamlara, ilme yahut eşya konulan sandığı delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Mektup.)

Rüyada kağıt zarf görmek , önemli bir sırrı öğrenmeye; içine her hangi bir kağıt koymak üstünlük ve öncülük anlamına gelir.

Rüyada kağıt zarf görmek, gizli bir olayı ortaya çıkaracağınıza yorumlanır. Zarfın içine bir kağıt koymak girdiğiniz bir toplulukta lider olacağınızın işaretidir.

Kapalı zarf haberdir. Temiz bir zarfa kağıt koymak ise paradır. Ayrıca zarfın rengine göre de yorum yapılır.

Rüyada mektup zarfi görmek, Önemli birisinin sizden saklandığına delalet eder. Kapali bir zarf sirra; açik zarf görmek ise bazı sirlarin açiklanacagina; üzeri yazili zarf görmek ise, sizi kiskanan kimselerin bulunduguna işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada zarf görmek, maksada ulasmaya, bazen de esya konulan sandiga ve ilme işarettir.

Rüyada mektup zarfı görmek; sırlarınızın yakınlarınız tarafından açığa çıkarılacağına, mektubu zarfa koyduğunuzu görmek; önemli sevindirici haberler alacağınıza, bir zarftan mektup çıkartarak okuduğunuzu görmek; uzaktaki bir dostunuzun sizden mektup beklediğine işarettir.

Zarf

“Rüyada Zarf Görmek” üzerine 2 yorum

  1. İyi günler zarf büyük yıpranmış açık kahverengi bir zarf, okul bilgileri var, tanıdığım birinin. Önce kağıt oluyor, içinde sonra bakıyorum, bayram şekeri, renk renk sahibine vermeye çalışıyorum, almıyor. Senin olsun diye uyandım, kucağımda tutuyorum. Nasıl güzel bir rüyaydı. Hayır olsun.

  2. Zarfın içinden mektup çıkmadı ama içinden şeker ve kağıt bebek çıktı. Bu durum da neye delalet ediyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir