Rüyada Zarf Görmek

Rüyada zarf görmek; maksadın hasıl olmasına, ince ve derin anlamlara, ilme yahut eşya konulan sandığı delalet eder. 

(Ayrıca Bakınız; Mektup)

Rüyada kağıt zarf görmek, beklediğiniz bir haber almaya; içine herhangi bir kağıt koymak, dostlarınızla aranızın bozulacağı anlamına gelir.

Rüyada kağıt zarf görmek ne demek, gizli bir olayı ortaya çıkaracağınıza yorumlanır. Zarfın içine bir kağıt koymak, girdiğiniz bir toplulukta lider olacağınızın işaretidir. Kapalı zarf haberdir. Temiz bir zarfa kağıt koymak ise paradır. Ayrıca zarfın rengine göre de yorum yapılır.

Rüyada mektup zarfı görmek, önemli birisinin sizden bir haberi saklandığına delalet eder. Kapalı bir zarf, sırra; açık zarf görmek ise bazı sırların açıklanacağına; üzeri yazılı zarf görmek ise, sizi kıskanan kimselerin bulunduğuna işarettir. 

Bir başka rivayete göre de: Rüyada zarf görmek; maksada ulasmaya, bazen de eşya konulan sandığa ve ilme işarettir.

Rüyada mektup zarfı görmek ne demek, sırlarınızın yakınlarınız tarafından açığa çıkarılacağına; mektubu zarfa koyduğunuzu görmek, önemli sevindirici haberler alacağınıza; bir zarftan mektup çıkararak okuduğunuzu görmek, uzaktaki bir dostunuzun sizden mektup beklediğine işarettir.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Postacı  

Zarf

“Rüyada Zarf Görmek” üzerine 2 yorum

  1. İyi günler zarf büyük yıpranmış açık kahverengi bir zarf, okul bilgileri var, tanıdığım birinin. Önce kağıt oluyor, içinde sonra bakıyorum, bayram şekeri, renk renk sahibine vermeye çalışıyorum, almıyor. Senin olsun diye uyandım, kucağımda tutuyorum. Nasıl güzel bir rüyaydı. Hayır olsun.

  2. Zarfın içinden mektup çıkmadı ama içinden şeker ve kağıt bebek çıktı. Bu durum da neye delalet ediyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir