Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum görmek, kötü haberlerin geleceğinin habercisidir. Rüyada zakkum çiçeği gören kişinin üzüntü ve acı verici bir haber ile karşı karşıya kalacağına delalet eder. Bu rüyayı gören kişiyi kederli günler kapıda beklemektedir. Kederli günlere karşı güçlü ve dayanıklı durmadığı takdirde hayatında uzun bir dönem mutlu olamayacaktır.

Rüyada Zakkum Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında zakkum gören kişi, bekar ise yakın zamanda biri ile tanışacak ve aşk yaşayacaktır anlamına gelmektedir. Fakat aşk yaşayacağı kişi bencil ve kibirli bir insan olacaktır. Hayırlı bir tanışıklık olmayacaktır.

Rüyasında zakkum gören kişi, yakın zamanda tanıştığı ve hoşlandığı kişilere karşı dikkatli davranmalıdır. Acele etmek yerine zamana bırakıp karşısındakini tanımaya çalışmalıdır. Çünkü o öyle biridir ki kötü huylarını iyi gizler ve rol yapmasını iyi bilir. Bundan dolayı, rüyayı gören bekar kişi hayırlı bir yolculuk diliyorsa hayatında, düşünmeden hareket etmemelidir. Aşk yaşayacağı kişi de zakkum çiçeği gibidir. Dışardan bakınca güzel görünümlü ve çekici olduğu kadar, içine bakınca da bir o kadar zehir akıtır.

Kimi yorumculara göre; rüyada zakkum çiçeği görmek, isyan anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi çevresindeki her şeye ve her kişiye karşı isyan halindedir. Dilinden çıkan sözcüklerin farkında da olmayacaktır. Bu kırıcı tutumunun ve isyanın önüne geçmezse çok sevdiği ve güvendiği insanlar ondan uzaklaşmaya başlayacaktır. Özellikle de aile içerisinde isyan söz konusudur. Aile bireylerini hayal kırıklığına uğratacak davranışlar sergilemeye başlayacaktır. Kendine hakim olması ve on düşünüp bir söylemesi gerekmektedir.

Rüyada Zakkum Çiçeğinin Solması

Rüyada zakkum çiçeğinin solduğunu görmek, hayırsız insanlarla tanışacağına delalettir. Bu sevgili de olabilir bir dost da. Yardımcı olmak amacıyla yanına gelen kişiler olacağı gibi sevme vaadiyle kandırmak isteyen kişiler de olacaktır. Bu kişiler hayırsız olduğu gibi rüyayı gören kişinin hayatına da büyük zararlar verecektir.

Rüyada Zakkum Toplamak

Rüyada zakkum toplamak, hayırlara vesile değildir. Zakkum toplarken yorulup gölgesine oturmak kısır olabileceğinize delalettir. Rüyayı gören hamilelik sürecinde ve düşüncesindeyse dikkatli olması gerekmektedir, düşük yapma ihtimali vardır.

Rüyada Zakkum Ağacı Görmek

Rüyada zakkum ağacı görmek, uzaktan ya da yakından olan bir kişinin vefat edeceğine delalettir.

Zakkum içi zehir dolu olan bir bitki olduğu için rüyada zakkum görmek de hayırlı değildir. Tüm güzel görünen olayların ardında sorunlar olabileceğini gösterir. Zakkum gören kişi hemen umutsuzluğa kapılmamalıdır. Rüyaların oluşmasının sebeplerinden biri de çok fazla düşünmekten kaynaklıdır. Rüya sahibi gerçek hayatında yakın zamanda zakkum ağacı gördüyse bilinç altına da işleyerek rüyasında görmüş olabileceğini unutmamalıdır.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Ağaç Çiçekleri

Zakkum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir