Rüyada Ağaç çiçekleri Görmek

Mevsiminde ağaçların çiçek açtıklarını rüyada görmek, hayır, menfaat ve murat demektir.
Ağaç çiçeklerinin toplanmış ve koparılmış olduğunu görmek hayırlı ise de, ağacın üstünde olduğu kadar iyi değildir.
Ağaç çiçeklerinin beyazı kırmızısından ve kırmızısı da sarısından daha hayırlıdır.
Rüyada nar çiçeği görmek geline ve yeni bir eşe;
Erik, zerdali , kayısı, armut ve ayva çiçekleri görmek, rüya sahibinin işiteceği iyi sözlere işarettir.
Görülen bu rüyanın tabiri, ağacın yüksekliği, alçaklığı ile; güzelliği ise, çiçeklerin güzelliği ve rengi ile ölçülür.
Bu çiçeklerden birini kokladığını gören kişi, ağacın sahibi tarafından övülmeye mazhar olur.

Ağaç çiçekleri kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Ağaç çiçekleri Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda 2 tane ağacın üzerinde kirazlar olduğunu görüyorum, toplamak istediğimde onların aslında kiraz değil sarı turuncu renkte çiçekler olduğunu görüyorum. Sonra ağaçlarda yabani üzüm asmaları görüp üzüm topluyorum ama üzümler de önce siyah görünüyor iki salkım koparınca diğerleri beyaz üzüme dönüşüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir