Rüyada Yük Görmek

Rüyada insanın kendi sırtında gördüğü ağır yük, günaha yahut kötü komşuya işarettir. Ağır yük, kadın için gebeliğe yahut kötü kocaya; boyun ve omuzda görülen yük kişinin işlediği günahlara işarettir.

Rüyada odun yüklenmek, gıybet ve dedikoduya; hayvan ve diğer araçlara yüklenen yük, kendi evine geliyor yada kendine ait ise mal ve dünyalığa, kendinden gidiyorsa üzüntü ve kedere yahut dünya yükünün hafiflemesine delalet eder.

Rüyada her çeşit yükü indirmek, tanıdık olsun olmasın herkese iyilik etmeye ve sadaka vermeye delalet eder. Rüyasında yük taşıyan bir kişi yüksek bir makama yükselir anlamındadır. Kişinin istediği şeyi almak için çok çalışacağına ve bu yüzden çok yorulacağına işarettir.

Rüyada insanın sırtında gördüğü yükün ağır olması, kötü ve yaramaz tabiatlı komşuya işarettir. Bazen de ağır yük, günaha işarettir. Kadın için rüyada ağır yük, gebelik veya şerli kocadır. 

Rüyada ağır bir yük yüklendiğini gören kimse yaramaz komşusundan tahammül edebileceği bir eziyete giriftar olur. Boyun ve omuz üzerinde görülen yük, günahtır. Rüyada doğmuş çocuğu yüklenmek, o çocuk için rahata ve yüklenen kimse için de çetinlik ve meşakkate işarettir. Odun yüklendiğini gören kimse, gıybet ve koğuculuk yapar.

Rüyada bir eşya yüklediğini görmek, bir borca gireceğinizin habercisidir. Bir yükün altında kaldığınızı görmek, beceriksizlik ve işleri yüzüstü bırakmaya; yük taşıdığını görmek ise, sevgi, hayırseverlik ve yöneticilik anlamına gelir. Ağır bir yük taşıyorsanız, işlerinizi başardığınızda güzel bir hayat sizi bekliyor demektir.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Yük Arabası

Yük

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir