Rüyada Yuva Görmek

Rüyada ağaçta görülen kuş yuvası, hangi kuşa ait ise onun delalet ettiği kimseye yahut evin hanımına, tanığın mahkemede durduğu yere işarettir. Kadının ağaçta kuş yuvası görmesi, çocuğu olmasına delalet eder. 

(Ayrıca Bakınız; Kuş)

Rüyada bir kuş yuvası görmek, aile yaşamında huzura yorumlanır. Bekar biri bu rüyayı görürse, yakında güzel bir evlilik yapacağına yorumlanır.

Rüyada bir kuş yuvası görmek, aile yaşamında huzura yorumlanır. Bekar biri bu rüyayı görürse, yakında güzel bir evlilik yapacağına yorumlanır.

Rüyada kuş yuvası görmek ne anlama gelir: Yeni bir işe girişecek, çok başarılı olacaksınız. Rüya sahibi bir kadın ise taşınacağı anlamına gelir. Kişi bekarsa evlenir, evli ise ev sahibi olur. Kuş ve diğer yuva da aynı şekilde yorumlanır.

Rüyada bir kuş yuvası görmek ne demek, yakında bir ev yaptıracağına veya satın alarak yeni bir yuva kuracağına işarettir. Bekarsa evleneceğine, evli ise çocuklarından birini evlendirecegine delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada ağaç üzerinde bulunan kuş yuvasını görmek, kuşun işaret ettiği kimseye işarettir. Bazen ağaç üzerindeki kuş yuvasını görmek, zevceye işarettir. Hamile olan kadının ağaç üzerinde kuş yuvasını görmesi, çocuk doğurmasına işarettir. Rüyada kuş yuvası görmek, umumhanelere veya halkla ilişkisi olmayan kimselerin mescitlerine işarettir. Yeni bir iş ve büyük başarı anlamındadır. Bir kadın bu rüyayı gördüyse taşınmak anlamındadır.

Yuva

“Rüyada Yuva Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda eşim akbaba yuvasındaki yavru akbabaları ağzıyla besliyordu, yavruların anneleri de vardı ve bu kuş yuvası bir su kenarındaydı. Eşim onları korumak için onları oradan alıp kurtarmak istiyordu. Bunun anlamı nedir lütfen cevaplar mısınız?

  2. Ben evliyim ve çocuklarım artık büyük. Rüyada ağaçta yok yani çeperde bir güzel kırmızı kuş yuvası var idi. Çok güzel hem de bu kuş ördeğe benzeri olan bir kuş, yuvada 3-4 yavrusu var idi, birini götürüp öptüm çok tatlı, öyle yumuşak ki, sanki bunlara kına ile yakmışlar ve annesine yuvaya kaytardım. Rüyayı rahmetlik babamın heybetinde gördüm. Benim abimin yıllardır evladı yok. Belki bu onun kendi çocuğu dünyaya gelecek anlamına geliyor. Allah’ım!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir