Rüyada Yanık Görmek

Rüyada yanık görmek, yakında güzel haberler alacaksınız demektir. Eğer bir yerinizi yaktığınızı gördüyseniz, hatalarınızdan ders alacak ve daha doğru davranmaya başlayacaksınız.

Rüyasında bir yerinin yanık olduğunu görmek, rüyayı gören kimse para alır. Yanık su toplamışsa, bu rüya, geldiği gibi gidecek paraya delalet eder.

Yanık

“Rüyada Yanık Görmek” üzerine 8 yorum

  1. Merhaba rüyamda sevdiğim adamın her yerini yüzü falan yanmış gördüm. Berbat durumdaydı, kimse istemiyordu yanına gitmemi ama ben gittim, sarıldım. Daha sonra vücudu iyileşmeye başladı. Sizce anlamı nedir?

  2. Oğlumun koltuk altının yandığını gördüm. Etleri yanmıştı, kemikleri görünüyordu.

  3. Rüyamda elimdeki sigaradan düşen bir kıvılcımın eşofmanımın bacak kısmını kuşgözü kadar yaktığını gördüm. Canım acımadı ama tüh sevdiğim eşofman gitti diye düşündüm. Yorumunuzu bekliyorum. Eşofmanımın rengi mavi-gri arası bir renk, normalde öyle bir eşofmanım yok.

  4. Benim de rüyamda pantolonum yanıyordu. Para gelsin, gelsin paracıklar. 🙂 🙂 🙂

  5. Merhabalar. Rüyamda benim mezarımın içinde yüzüme ışık vuruyor yanımda melekler duruyor ve yukarıda ayakta duran kişi sevdiğim insan bütün vücudu yanmış bir şekilde beni bu halde kabul edip edemeyeceğini eski yakışıklılığım kalmadı diye bir konuşma yapıyordu. Meleklerde bana bir şans vermemi daha söylediler acaba bunu bana yorumunu yapabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim…

  6. Tamamen yanmış sadece kolları yanmamış güzel bir kadın gördüm başı örtülüydü. Tekrar yüzünü örttüm görmemek için sonra kadın canlandı çok korktum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir