Rüyada Yanık Görmek

Yakında güzel haberler alacaksınız. Eğer bir yerinizi yaktığınızı gördüyseniz, hatalarınızdan ders alacak, daha doğru davranmaya başlayacaksınız.

Rüyasında bir yerinin yanık olduğunu gören kimse para alır. Yanık su toplamışsa bu hgeldiği gibi gidecek paradır.

Yakında çok güzel haberler alacaksınız. Bir yerinizi yakarsanız, hatalarınızdan ders alacaksınız.

Yanık kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Yanık Görmek” üzerine 8 yorum

  1. Merhaba rüyamda sevdiğim adamın her yerini yüzü falan yanmış gördüm. Berbat durumdaydı, kimse istemiyordu yanına gitmemi ama ben gittim, sarıldım. Daha sonra vücudu iyileşmeye başladı. Sizce anlamı nedir?

  2. Oğlumun koltuk altının yandığını gördüm. Etleri yanmıştı, kemikleri görünüyordu.

  3. Rüyamda elimdeki sigaradan düşen bir kıvılcımın eşofmanımın bacak kısmını kuşgözü kadar yaktığını gördüm. Canım acımadı ama tüh sevdiğim eşofman gitti diye düşündüm. Yorumunuzu bekliyorum. Eşofmanımın rengi mavi-gri arası bir renk, normalde öyle bir eşofmanım yok.

  4. Merhabalar. Rüyamda benim mezarımın içinde yüzüme ışık vuruyor yanımda melekler duruyor ve yukarıda ayakta duran kişi sevdiğim insan bütün vücudu yanmış bir şekilde beni bu halde kabul edip edemeyeceğini eski yakışıklılığım kalmadı diye bir konuşma yapıyordu. Meleklerde bana bir şans vermemi daha söylediler acaba bunu bana yorumunu yapabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim…

  5. Tamamen yanmış sadece kolları yanmamış güzel bir kadın gördüm başı örtülüydü. Tekrar yüzünü örttüm görmemek için sonra kadın canlandı çok korktum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir