Rüyada Baklava Görmek

Bakınız; Tatlılar.

Bir kimsenin rüyada baklava görmesi, müjde ile tabir olunur. Çünkü bakla güzel bir taamdır. Rüyada baklava görmek, beklenmedik bir yerden sevindirici haber almaya; hasta insanlar için şifa bulmaya, güçlükle el emeği ile kazanılan helal paraya, elde edilecek yüklü mirasa işaret eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada baklava görmek çocuklarınızla veya aileden yakın olduğunuz küçük yaştaki kişilerle alakalı olaylara ve kişilerle olan ilişkilere delalet eder.

Baklava Yediğinizi Görmek

Rüyada baklava yediğini görmek, rüyayı gören kişi için beklemediği yerden eline bir miktar para geçeceği veya bir mirastan hisse alacağı manasına yorulur.

Baklava Yaptığınızı Görmek

Baklava yapmak aileden küçük bir kız çocuğunun sağlığıyla alakalı endişe duyduğunuza, fakat endişe etmemeniz gerektiğine, o kişinin güvende olduğuna yorumlanır.

Baklava Açtığını Görmek

Rüyada baklava açmak yeğen veya kuzenlerinin aldıkları sorumlulukları başarmaları için onları cesaretlendirmeniz gerektiğine, başarılı olacaklarına delalettir.

Baklava Dağıttığınızı Görmek

Rüyada baklava dağıtmak çocuklarınızı karşınıza alıp onların sorunları hakkında konuşmanız gerektiğine, sohbet ettiğiniz takdirde size daha çok yakın davranacaklarına işarettir.

Baklava Satın Aldığınızı Görmek

Rüyada baklava satın almak ailedeki çocuklara sevginizi göstermeniz gerektiğine, onlarla anlayacakları şekilde diyalog kurmanız gerektiğine delalettir.

Baklava Sattığınızı Görmek

Rüyada baklava satmak aile içinde ki sorunları zamana bırakmanız gerektiğine, çok fazla üstüne düşmenin faydasının olmayacağına delalettir.

Baklava İkram Ettiğinizi Görmek

Rüyada baklava ikram etmek iş yerinde yaşadığınız sorunları iş arkadaşlarınızla paylaşmamanız gerektiğine, bu tarz konuları kendinize saklamanızda fayda olacağına delalettir.

Birisinin Size Baklava İkram Ettiğini Görmek

Rüyada birisinin size baklava ikram etmesi bazı konularda yüreğinizden geçenleri sinirli veya kötü düşünerek dile getirmemeniz gerektiğine, tatlı dille karşınızdaki kişiye aktarmanız gerektiğine işarettir.

Baklavaya Şerbet Döktüğünü Görmek

Rüyada baklavaya şerbet döktüğünüzü görmek, sıkıntılarınızdan uzaklaşıp kendinize zaman ayırmanız gerektiğine, işinizden veya okulunuzdan kısa süreliğine izin alıp kafanızı toparlamanızın yararlı olacağını gösterir.

Baklavayı Dilimlediğini Görmek

Baklavayı dilimlediğini görmek bazı konulardan korkmayarak, cesaretlenip her işi başaracağınıza inanmanızı gösterir.

Yanık Baklava Görmek

Rüyada yanık baklava sağlık konularında her şeyi atlatacağınıza, spor yaparak sağlığınızı koruyabileceğinize yorumlanır.

Tepsi Baklava Satın Aldığınızı Görmek

Rüyasında bir tepsi baklava satın aldığını görmesi; o kimsenin emlâk sahibi olacağına yorumlanır. 

Baklava

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir