Rüyada Yaban Keçisi Görmek

Bakınız; Dağ Keçisi

Rüyada yaban keçisine eriştiğini görmek, ahlaksız bir kadınla, gayri meşru bir ilişkiye; keçinin sağlıklı ve iri olması, çok zengin ve servet sahibi bir kadına; keçi hasta ve zayıf ise fakir kadınlara işarettir.

Rüyada yaban keçisi görmek, kötü bir kadınla, yasak ilişkiye girecek ve mutsuz olacak demektir. Rüyada görülen keçinin sağlıklı ve irice olması, çok para kazanacağına ve servet sahibi olacağına yorumlanır. Yabani keçi görmek hasta ve zayıf ise fakir olacağına yorumlanır.

Rüyada bir yaban keçisini görmeniz hayra yorumlanmaz. Yaban keçisi ahlaksız bir kadınla tabir edildiği için böyle biri ile karşılaşmak, onun fitnesine kapılacağınıza ve halk nazarında kötü ve ahlaksız biri olarak tanınacağınıza delalet eder. Yaban keçisinin dişisi bir rivayete göre, bolluk ve bereket ile de tabir olunur. 

Bir kadın bir dişi keçiyi rüyasında görse veya evine böyle bir yaban keçisinin girdiğini görse, bir sene yokluk çeker. Ardından o kadın kısmet bakımından bolluk ve berekete erişir. 

Bir başka rivayete göre de: Yabanî keçinin semizleri, zengin ve servet sahibi kadınlara; zayıfları da fakir kadınlara işarettir. Yaban keçinin her birisi, bolluk, hayır, rahatlık ve huzura işarettir. Rüyada bir yaban keçisi bulduğunu gören kimse, geçimi için çok çalıştığında bolluğa ve hayra erişir.

Yaban Keçisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir