Rüyada Üzülmek Görmek

Bakınız; Üzüntü.

Rüyada üzülen kişi tam tersi neşelenir.

Rüyada üzülmek, kederlenmek iyi sayılır. Rüyasında üzülen tam tersine, sevinir.

Rüyada üzülmek, kederlenmek iyi sayılır. Rüyasında üzülen tam tersine, sevinir.

Üzülmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Üzülmek Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Merhaba, rüyamda sevgilimin elinde beyaz bir kağıt vardı. Bana gösteriyor. Ne yazdığını hatırlamıyorum ama okuyunca üzülüyorum. O da gülümsüyor, umursamıyor. Ne demek acaba? Yorumlarsanız sevinirim.

  2. Rüyamda çalıştığım yerde işe başlamışım. Temizlik yapılıyor açılış için hazırlık yapılıyor. İdarecimiz takım elbise giymiş koşturuyor. Anket dağıtılacakmış. Baba hocam sen anket doldurma dedi. Ben üzüldüm hazırlıklar devam ediyor. Çocuğu yere yatırmış karnını doyurmaya çalışıyor. Bende ona yatırma dedim yastık ve çarşaf buldum verdim. Bana anket doldurma diyene neden anket doldurmayacağım diye sordum. Bilmem yönetime sor dedi. Geçeceğim yer doluydu gizli geçiş olan kapıdan beni karşıya geçirdi. Binanın etrafını dolanırken bina sahibi eşiyle kapıda oturuyordu selam verdim içeriye girdim. Yanlışlıkla üst kata çıkıp ilerledim. Takım elbiseli yöneticilerimin yanına gittim sormaya başladım ben neden anket doldurmayacağım diye sonunda bina sahipleri bak üst kata çıktı bilinçli yapmışım gibi davrandılar. Bana gülerek takım elbiseli amirim öyle böyle yapmışsın izin aldığım evrakları gösterdi. Bende ağlayarak dişlerimin tedavisinde aldığımı telafi yaptığımı onun dışında izin kullanmadığımı anlatmaya çalıştım. Anlamak istemedi dinlemiyor bana birileri yalan yanlış anlatmışlar. Karşımdaki gülüyor bende ağlayarak bana inanmıyorsanız bende çalışmam dedim. Düzgünce kendimi anlatmaya çalışıyorum. Kimse beni dinlemiyor. Bana bir sürü resmi evrak getirdi imzalamam için bende okumadan imzalamam dedim. Evrakları okuyorum ağlaya ağlaya açıklamada bulunuyorum. Arkadaşlar konuşulan her şeyi sorumlulara yalan yanlış söylenmiş kendimi anlatmaya çalışıyorum kimse dinlemiyor. Çok üzgün çaresizdim evraklar elimde uyandım. Ölen annemi görüyordum beraberdik deprem oldu iki evin arasında kendimize yaşam yeri bulduk. Bina yıkıldı bizler çıkmaya çalışıyoruz babama yardım ediyorum herkese yardım ediyorum koşuşturma… Gördüklerim ne anlama geliyor merek ediyorum bana açılıklar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir