Rüyada Bakara suresi Görmek

Rüyada Bakara suresini okuyan veya okuduğunu gören kimse, bir yerden başka bir mahalleye taşınır.

Çünkü kişinin kısmeti gittiği yere verilmiştir.
Rüyada Bakara suresini okuyan veya okuduğunu gören kimsenin, ömrü uzun olur,
Bela ve felaketlerden uzak kalır, düşmanının şerrinden kurtulur ve ona bir miras kalır.
Rüyada Bakara suresini okuyan veya okuduğunu gören kimse; ilim, irfan sahibi ve uzun ömürlü olup, hayır ve berekete nail olur.
Rüyasında Bakara suresini okuyan kişinin hafızası çok güçlenir ve keskin bir zekaya sahip olur.
Rüyada Sure-i Bakarayı tamamen veya bir kısmını okuyan kişi, bir yerden diğer bir yere gider ve kısmeti gittiği yerden olur.
Rüyada Bakara suresini okuduğunu görmek, korku, dehşet ve afetten emin olmaya, murada ermeye ve afiyete delalet eder.

Bakara suresi kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Bakara suresi Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Hanımım birinci rüyasında bir akrabasının kuranı kerim okuduğunu bazen de kendisinin okutulduğunu görüyor. İkinci gün ise rüyasında cep telefonu ile aranılıyor ve telefondan kulağına bakara suresi okunuyor. Bu konu hakkında yorum yapabilir misiniz?

  2. Bakara suresinde 257 ayeti rüyamda okuyordum. Bu durumu bir hafta arayla iki kez gördüm. Tabirini merak ediyorum. Ama bu rüyadan sonra işimden çıkartıldım. Bütün tabirlerde durumumun çok iyi olacağını okudum. Ama benim durumum tam tersine oldum. Allah’a çok inanırım. Namazımdan asla geçmem. Bu konuda bana yardımcı olur musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir