Rüyada Tansiyon Görmek

Rüyada tansiyonun çiktigini gören kimse, nefsani Isteklerinin ve kötü davranislarinin kendisine galip geldigine, tansiyonun inmesi ise bunun aksine isarettir.

Tansiyon kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Tansiyon Görmek” için bir yorum

  1. Merhaba, rüyamda iki tane genç erkek ölmüş ve sedyelerle dışarı çıkarıyorlar, fakat ölülerin gözleri açık. Arabada iki adet kapağı açık tabut var. Doktor geliyor yanıma ve tansiyonumu ölçüyor. Tansiyon aleti kırmızı, ufak ışıkları olan bir kutu gibi bir şeydi. O kutunun üzerinden su damlası alıp bir aletle ölünün yüzüne sürüyor. Doktora sessizce soruyorum “Gerçekten bunlar öldü mü?” diye. Gözleri açık olduklarından dolayı tereddüt ediyorum. Doktor “Tabi öldüler” diyor. Yorumlarsanız çok sevinirim. Hayır, olur inşallah… Kolaylıklar diliyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir