Rüyada Bahçe duvarı Görmek

(Bakınız; Bahçe)
Rüyada bahçenizi duvarla çevrilmiş olarak görmeniz, yaptığınız işlerin yerinde olduğuna, çalışmalarınızın gerek kendiniz ve gerekse vatanınız için faydalı olacağına işarettir.
Rüyada güzel bir bahçeye girdiğini görmek, kişinin kalbinin İslâm sevgisi ile dolu olduğuna işarettir.
Yine rüyada bahçe görmek, Kur?ân-ı Kerim?e delalet eder.
Rüyada güzel bir bahçeden çıktığını görmek, kötü ve fena yola işarettir.
Bahçe çiçeklerinden alıp yediğini görmek, ilme ve dine hizmet ile tabir olunur.
Rüyada bahçe görmek, uzun ömre, evlenmeye, berekete işaret eder.
Rüyasında bahçesini suladığını gören kimsenin karısıyla arası iyi olur.
Hamile bir kadın kendini bahçede görürse kız çocuğu olacak demektir.

Bahçe duvarı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir