Rüyada Şemsiye Görmek

Rüyada şemsiye görmek; hayırlı yardımcıya, canın yongası olan mal ve dünyalığa, geçici menfaate delalet eder.

Rüyada yağmur yağarken başında şemsiye ile rüyada yürümek, ona üzüntülü ve sıkıntılı anında yardım edecek bir dostu olduğuna işarettir.

Rüyada yağmur yağarken şemsiye ile yürümek, rüyayı gören kişi iş hayatında bazı zorluklar çekebilir. Bu durumda çok dikkatli olması gerekiyor.

Rüyada kapalı bir şemsiye görmek, güzel bir iş; açık şemsiye büyük güven duymak demektir. Büyük bir plaj veya bahçe şemsiyesinin altında oturduğunu görmek; her türlü dert, tasadan uzak olmak demektir. 

Rüyada yağmur altında şemsiye açarak sevgili ile yürüdüğünü görmek, sevgiliniz veya eşiniz ile aranızın çok iyi olduğuna delalet eder. Ancak sizin aranızı bozmak isteyen bazı kişiler olabilir, bu kişilere karşı her zaman dikkatli olmalısınız. 

Rüyada güneşten korunmak için şemsiye kullandığını görmek, tehlikeden kaçmak için çare düşündüğüne delalet eder. Bir rivayete göre, şemsiye talih ile de yorumlanır.

Bazılarına göre; rüyada elinizde bir şemsiyenin bulunduğunu görmek, sıcak memleketlere bir yolculuk yapmakla tabir olunur. Şemsiyeyi açık havada elinizde açik olarak tutuyorsanız hayır; yağmurlu bir havada, fakat şemsiyenizin kapalı olarak elinizde bulunması ise şerre delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada şemsiye görmek, devletin himayesine girmeye ve ondan istifade etmesine işarettir.

Rüyada şemsiyenin kırıldığını görmek, kötü bir haber alabilirsiniz. Bu haber sağlık veya iş hayatınız ile ilgili olabilir. Ancak bunların hepsi çok geçici sorunlar olacak.

Ayrıca bakabileceğiniz rüya tabirleri: Yağmurda Islanmak 

Şemsiye

“Rüyada Şemsiye Görmek” üzerine 6 yorum

  1. Ben rüyamda yolda yürürken başımıza şemsiye yağdığını gördüm. Hava çok güzeldi, aydınlıktı. Annem eline bir şemsiye aldı. Beyaz, dantel bir şemsiye idi. Onu açtı, biraz tuttu. Yürümeye devam etti ama hava çok güzeldi. Açıklarsanız sevinirim…

  2. Rüyamda annemin bana aldığı bir şemsiyeyi gördüm. Güya arayıp bulamıyormuşum ve tesadüfen yatakların arasından çıkıyor. Mavili yeşilli renklerde bir şemsiyeymiş rengi de.

  3. Ben rüyamda sevgilimi gördüm, yağmurlu bir hava ve şemsiyesi vardı. Sokağın başında o yağmurda yere oturdu ve sonra kalkıp gitti. Ne anlama geliyor acaba?

  4. Rüyamda evin içinde şemsiye acıyordum annem yeni almış oluyordu. Bordo bir şemsiyeydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir