Rüyada Şemsiye Görmek

Hayırlı yardımcıya, canın yongası olan mal ve dünyalığa, geçici menfaate delalet eder.

Yağmur yağarken başında şemsiye ile rüyada yürümek, ona üzüntülü ve sıkıntılı anında yardım edecek bir dostu olduğuna işarettir.

Rüyada yağmur yağarken şemsiye ile yürümek, rüyayı gören kişinin çok zor bir duruma düşmesiyle ona büyük destek sağlayacak iyi bir arkadaşı olduğuna yorumlanır.

Rüyada kapalı bir şemsiye güzel bir iş, açık şemsiye büyük güven duymak demektir. Büyük bir plaj veya bahçe şemsiyesinin altında oturduğunu görmek, her türlü dert, tasadan uzak olmak demektir.

Kapalı şemsiye iyi bir iş, açılmış şemsiye büyük güvendir.

Rüyada yagmur altinda semsiye açarak yürüdüğünü görmek, üzüntüsü olduğu bir anda yardıma koşacak birisinin varligina; güneşten korunmak için şemsiye kullandığını görmek, tehlikeden kaçmak için çare düşündüğüne delalet eder rivayete göre, semsiye talih ile de yorumlanır.

Bazilarina göre; rüyada elinizde bir semsiyenin bulunduğunu görmek, sıcak memleketlere bir yolculuk yapmakla tabir olunur. Şemsiyeyi açık havada elinizde açik olarak tutuyorsanız hayir, yagmurlu bir havada, fakat şemsiyenizin kapali olarak elinizde bulunması ise serre delalet eder.

Bir başka rivayete görede: Rüyada şemsiye görmek, devletin himayesine girmeye ve ondan istifade etmesine işarettir.

Rüyada kapalı bir şemsiye iyi bir iş, açık şemsiye büyük güvendir. Büyük bir plaj veya bahçe şemsiyesinin altında oturduğunu gören, her türlü dert, sıkıntı, tehlikeden uzak durur.

“Rüyada Şemsiye Görmek” üzerine 6 yorum

  1. Ben rüyamda yolda yürürken başımıza şemsiye yağdığını gördüm. Hava çok güzeldi, aydınlıktı. Annem eline bir şemsiye aldı. Beyaz, dantel bir şemsiye idi. Onu açtı, biraz tuttu. Yürümeye devam etti ama hava çok güzeldi. Açıklarsanız sevinirim…

  2. Rüyamda annemin bana aldığı bir şemsiyeyi gördüm. Güya arayıp bulamıyormuşum ve tesadüfen yatakların arasından çıkıyor. Mavili yeşilli renklerde bir şemsiyeymiş rengi de.

  3. Ben rüyamda sevgilimi gördüm, yağmurlu bir hava ve şemsiyesi vardı. Sokağın başında o yağmurda yere oturdu ve sonra kalkıp gitti. Ne anlama geliyor acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir