Rüyada Şelale Görmek

Rüyada şelaleye bakmak, rüyayı görenin geleceğine tesir edecek, bir anlık çok önemli bir karşılaşmanın olacağına işarettir.

Rüyada şelaleye bakmak, kişinin geleceğin etkileyecek, bir tesadüfün yaşanacağına yorumlanır.

Çok büyük bir hayalinizi sonunda gerçekleştireceksiniz.

Rüyada bir selale karsisinda ona bakiyor görmek, rüya sahibini yakindan ilgilendirecek birisi ile karsilasacagina işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada selale görmek, rahat, saadet ve mutluluga işarettir.

Çok büyük bir hayalinizi sonunda gerçekleştireceksiniz.

Çok büyük bir hayalinizi sonunda gerçekleştireceksiniz.

Şelale

“Rüyada Şelale Görmek” üzerine 5 yorum

  1. Şelalenin içinde yeşil bir yaratık ayağımdan suya çekiyor. Boynuma kadar gömülüydüm. O yaratığın bir parçasını kestim. Delik açıldı, tüm su oraya gitti. Balıklar ölmesin diye su taşıyıp kurtardım balıkları. Yanımdakiler engel olmak istedi ama başaramadı.

  2. Rüyamda bir şelaleye tekrar tekrar girip çıktığımı, onun içinde yüzdüğümü fakat bunu yaparken oldukça zorlandığımı ve korktuğumu gördüm ama defalarca çıkıp tekrar giriyordum. Neye işarettir acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.

  3. Rüyamda yüksek dağlara doğru su akıntısı gördüm ama ben batmıyorum suya, dağlarda solmayan yerler yeşil sonra şelale akar ya aşağı şelale yukarı doğru akıyordu. Bende onun üstünde suya batmıyorum ıslanmıyorum. Sörfçüler olur ya denizde benin ayaklarımda bir şey yok ama suda hızlı bir akıntıyla yukarı çıktım tepeye. Sular çekildi her yer yemyeşil vadiler ovalar dağlar sonra bir kalabalık oldu rahmetli abimi gördü güler yüzlü ama konuşamadık. Sizden ricam nedir bu rüyam yorumlar mısın acaba?

  4. Rüyamda şelale gördüm ailem mutlu ve neşeliyim ama ben ağlıyordum. Bu rüya kafamı karıştırdı. Yorumlarinizi bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir