Rüyada Bağlamak Görmek

Ayrıca bkz: El Bağlamak, Ayak Bağlamak, Boyunbağı (Kravat)

Rüyada bağlamak ve bir şeyi düğümlediğini görmek, hayırlı bir nikaha, inci ve gerdanlık gibi takılara işarettir.

Kişinin rüyada düğüm görmesi, dinde sebata delalet eder. Bir kimsenin rüyada billur saraylar içinde bağlanmış olduğunu görmesi, yüce ve şerefli bir kadına delalet eder.

Rüyada şehir ve köyde bağlı olduğunu görmek, o şehir veya köye yerleşileceğine işarettir. Rüyada bir iple elinden bir yere bağlı olduğunu görmek; günaha, gam ve gussaya delalet eder.

Rüyada bir direğe veya ağaca bağlanmış olduğunu görmek, iyiye işaret değildir ve bunun sonunda keder vardır. Bir şeyi ya da canlıyı bir yere bağlamak, tedbirli olunması gerektiğine delalet eder.

Rüyada bir yere bağlandığını görmek, kişi kent halkından ise geçici mahkumiyete, kırsal kesimden ise yolculuk ya da gurbete delalet eder. Birini bağlamak sizi kıskananların artmasına rağmen başarılı olacağınız anlamına gelir.

Rüyada bir düşmanı bağlamak, çok para kazanacaksınız anlamındadır.

Rüyada bir köpek bağlamak, iyi giden işlerin bozulması; bir direğe bağlamak, parasızlık çekmeye ve kolay yoldan para kazanma girişimlerinin hüsranla sonuçlanacağı anlamına gelir.

Rüyada bir paket yada benzer şeyleri bağladığını gören kimse, kimseye haber vermeden bir iş çevirecek ve bunu gizleyecektir.

Rüyada bağın çözülmesi, olayın duyulacağına ve dedikodu olacağına işaret eder. Bir kimse rüyasında kendisini bir yere bağlı olarak görürse, bu rüya şerliler hakkında onların bağlanmasına ve hapsedilmesine işaret eder.

Bağlamak

“Rüyada Bağlamak Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda eşimin eski eşini yatak odamın penceresine ellerini, kollarını bağlamışım ondan da saklanıyormuşum. Sonra onunla konuştuk, ipi çözdüm gitti… Anlamı nedir yorumlar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir