Rüyada Bağlanmak Görmek

Rüyada kişinin iki elinin birbirlerine bağlanmiş olduğunu görmek, kudretsizlikle yorumlanır.
Bir kimsenin iki elini bağlamak, onu iktidardan düşürmektir,
İki elinin birisi tarafından bağlandığını görmek, o kimse vasıtasıyla kişinin iktidarının elinden alınacağına işarettir.
Rüyada iki elini bağlı görmek, aptallığa delalet eder.
Elleri ve ayakları sarılı ve bağlı görmek, rüya sahibi için kötü ve hayırsızdır.
Rüyasında bir iple elinden bir yere bağlı olduğunu görmek, günah kazanmaya ve bir rivayete göre kedere ve gama işarettir.
Rüyada ayağından bağlı olduğunu gören kişi, hayır ve şerde, zenginlik ve fakirlikte, her ne ise, halinde devam eder, öyleyse fakir ve zayıf kimseler için bu rüya iyi değildir.
Rüyada bir hayvanı bir yere bağlamak hayra delalet eder.
Kişinin bir direğe veya ağaca bağlanmış olduğunu görmesi, iyi değildir.

Bağlanmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir