Rüyada Şampanya Görmek

Rüyada şampanya görmek; gurur ve kibire, her çeşit etrika ve mutsuzluk sebeplerine delalet eder. Rüyasında şampanya gören, kişinin ihtiraslarına gem vurması gerektiği anlamına gelir.

Rüyada şampanya içmek, çok hırslı olduğunu ve artık hırsını dizginlemesi gerektiğini işaret eder. Kristal kadehteki şampanya, evlilik veya gönül işidir.

Rüyada şampanya içmek tabiri, aşk hayatınızda sorun var anlamına gelir. Geçici anlaşmazlık veya sıkıntıdır.

Rüyada bir misafirlikte size ikram edilen şampanyayı içtiğinizi görmek, bulunduğunuz mevki icabı üstün kişilerle tanışıp sohbet edeceğinize ve onlardan faydalanacağınıza işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada şampanya patlatmak; haram mal kazanmaya, faiz ve gayr-i meşru şeyleri yapmaya işarettir.

Rüyada şampanya görmek tabiri, kısa sürecek sıkıntıdır. Bu geçici bir anlaşmazlık olabilir. Şampanya içen küçük bir hata yüzünden telaşlanır. Kristal kadehteki şampanya, evlilik veya gönül işiyle ilgili kuruntudur.

Rüyada şampanya içtiğini görmek, çok güzel günler geçireceğinize; bir kadının elinden şampanya içtiğini görmek, çok mutlu ve sevinçli aşk hayata başlayacağınıza ve bu aşk uğruna maddi durumunuzun sarsılacağına işarettir.

Ayrıca bakabileceğiniz rüya tabirleri: Saki, Alkol, Kadeh

Şampanya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir