Rüyada Badana Görmek

Ayrıca bkz: Badana, Badanacı

Rüyada parlak halde badana görmek, iyi ve aydınlık günlere işarettir.

Rüyada kendi evini badana yaptığını veya yaptırdığını görmek, sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder. Odasına renkli bir badana yaptırdığını gören kimse, sevineceği bir haber alır.

Evin iç duvarlarını badanalamak, kalp temizliğine, aile huzuruna, şeref ve yüceliğine; cephe duvarını badanalamak, yüz güldürecek başarıya; dış duvarların tamamını badanalamak, şöhret ve iyilikle anılmaya delalet eder.

Kişinin badana görmesi, sorunların aşılması ve rahat bir hayat anlamına gelir. Rüyada badanacı görmek ise oturulan evin satılması anlamına gelir.

Rüyada badana görmek, aydınlık günlere yorumlanır. Rüyada evine badana yaptırmak, rüya sahibinin imanının sağlam olmasına ve rüya sahibinin işlerinin doğru gitmesine işaret eder.

Rüyada evinin badana yapıldığını görmek, yeni kıyafetler alınacağına işarettir. Badanayı kendinizin yaptığınızı görmek, işlerinizin iyi gideceğine, hayatta emin adımlarla ilerleyeceğinize işarettir.

Badana

“Rüyada Badana Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Hapishanenin koyu yeşil olan badanası, açık yeşil olarak yeniden badanalanmasının yorumunu yazarsanız sevinirim.

  2. Rüyamda işten çıkıyoruz. Arabaya binince arkama dönüp bakıyorum iş yerimin dış duvarı beyaza boyanıyor. Çok güzel oldu diye seviniyorum. Önceki rengi sarıydı.

  3. Rüyamda işyerinde badana oluyor. Ben de badana yapılan yerden geçerken saçıma beyaz boya dökülüyor.” Ayılarım” diyerekten eski bir iş arkadaşı ile gülüşüyoruz. Yorumlarsanız sevinirim.

  4. Rüyamda apartman komşularım apartman merdivenlerini badana yaparken gördüm. Gülkurusu rengine boyuyorlardı ne anlama gelir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir