Rüyada Sazan Balığı Görmek

Rüyada sazan balığı görmek, hayra yorulur. Sevinçli bir haber, para, şöhret ve aşk anlamına gelir.

Rüyada sazan balığı görmek tabiri, iyi haberlere işaret eder. Mutluluk getirecek bir habere, bol paraya ve üne yorumlanır.

Rüyada sazan balığı yemek; zahmetsiz kazanç yolu bulmak hususundaki düşüncenizin yanlış olduğuna, alın teri olmadan kazanılan paranın haram olduğunu bilmeniz gerektiğine işarettir.

Ayrıca bakınız: Balık Çeşitleri

Sazan Balığı

“Rüyada Sazan Balığı Görmek” üzerine 7 yorum

  1. Rüyamda tırıvırı denilen bir balık. Yakalama ağına, büyükçe, baya iri bir sazan balığı düşüyor. Onu kucaklıyorum. Gümüş renginde bir balık, çırpınırsa diye korkuyordum. Bu kadarını hatırladım. Birde balık selesinin içinde 2 tane orta boylu yaralı balık vardı. Diyorlardı ki “Bu balıklara büyük balık saldırmış. Bunun anlamı nedir, acaba?

  2. Merdivenlerden zorla çıkıp bir akrabaya aç olduğumu söylemek. Onunda 2 tane çupra balığı (büyük boy) fırında pişirmesi. Benim de onu yediğimi görmemin anlamı nedir?

  3. Evimizin arkasında su dolu çukuru görüyor sonra bu suya bakıp suyun içinde balık olduğunu görüyor. Bu balığın sazan olduğunu soyluyorum kendime ve ondan sonra birkaç çeşit balıkların da gezdiğini görüyorum ve suyun dibine doğru baktığım da ise karpuz görüyorum. Yani suyun içinde 3-4 tane de karpuz görüyorum. Bu rüyamı bana yorumlar mısınız?

  4. Rüyamda tonlarca sazan balığı gördüm o kadar çoktu ki insanlara dağıtıyordum aşırı derecede vardı ben de arasına girmiş dağıtıyordum. Ne anlama geliyor acaba?

  5. Rüyamda berrak bir su içerisinde sayıca fazla bir araya gelmiş sazan balığı gördüm ve bir anda normal büyüklükte bir timsah tam saldıracakken uyandım o korkuyla yatağımdan fırlamışım. Bu rüyayı yorumlayabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir