Rüyada Ayetel kürsi Görmek

Ayrıca bkz: Kur’an Okumak, Ayetel Kürsi Okuduğunu Görmek

Rüyasında Ayetel Kürsi’yi okuyan kişi korkulardan ve belalardan kurtulur. Eğer bir hastalığı varsa yakın zamanda şifa bulur. Rüyasında Ayetel Kürsi okuyan insan, çevresindeki insanlar tarafından hayırla ve vefalı bir şekilde anılır.

Rüyada Ayetel Kürsi okumak; kişi fakir ise zengin olacak, hasta ise şifa bulacak ve üzgün ise sevinecek demektir. Bu ayeti okuduğunu ya da bir başkası tarafından okunulduğunu görmek, kişinin saygınlığının artacağına, eğitiminde ve işinde daha başarılı olacağına delalettir.

Rüyada Ayetel Kürsi’yi sürekli tekrar tekrar okumak dünya afetlerinden emin ve muhafazalı olmaya, muradının hasıl olacağına, ömrünün uzunluğuna delalet eder. Hasta ise veya hastası varsa iyileşir.

Kirmani ise, halk nazarında kadir ve kıymetinin artacağına, onlar arasında saygı göreceğine delalet eder, demiştir.

Caferi Sadik ise; Dini bütün ve zeka sahibi olacağına delalet eder, diye buyuruyor.

Ayetel Kürsi

“Rüyada Ayetel kürsi Görmek” üzerine 10 yorum

  1. Uyuyor uyanık arası gördüğüm rüyada korkutuyorlar ve ben besmele çekip önce felak sonra nas ve sonra Ayetel kürsi okuyorum.

  2. Verilen kağıtta, 35 defa Ayetel Kürsi’yi okursam kurtulacağım yazıyordu. Anlamını bulamadım, yardım istiyorum. Teşekkürler.

  3. Kızım evlenecekmiş yani dünürler var yanımda kayınvalide Ayetel Kürsi’yi okuyamadı. Ben “Öyle değil, böyle okuyacaksın” diye ben kendim okudum. Kendi okuduğuma bile şaşırdım. O kadar net ve güzel okudum anlamını soracaktım. Bu arada kızım evli, oğlum bekar Kpss’ye girecek çocuklar anlamını yazarsanız sevinirim.

  4. Rüyamda bilmediğim bir ortamdayım yanımda annem, babam ve teyzem var. Bilmediğim bir sebeple ayet-el kürsiyi okumaya başladım ancak yarısına geldim aklım karıştı ve şaşırdım. Düzeltmek ve doğruyu hatırlamak amacıyla tekrar tekrar okumayı denedim gene şaşırıyordum. Nihayet babam yanıma geldi elinde ayet-el kürsinin yazılı olduğu bir sayfa vardı. Bu kağıttan yararlanmaya çalıştım fakat sonuca varmadan uyandım ve uyanır uyanmaz ayet-el kürsiyi tekrar içimden şaşırmadan okudum. Oysa bu gerçek hayatta çok sık okuduğum bir dua ve her zaman ezberimdedir. Rüyada niye şaşırdım anlayamıyorum. Ben 7 yıl önce felç geçirdim. Halen de felcin etkileri üzerimde. Destekle yürüyebiliyorum ve sol elimde hiç hareket yok. Doktorlar zamanla bacağımın daha iyi hale gelebileceğini ancak elimin düzelmesinin imkansız olduğunu ve felce sebep olan beyindeki hasarın tedavisinin şu an için dünya üzerinde olmadığını söylüyorlar. Cevabınızı bekliyorum selamlar.

  5. Kardeş şimdi ben rüyamda deccal meshin çıktığını gördüm. Aynı anlatıldığı üzere bir gözü üzüm tanesi gibi dışarı çıkıktı sonra işte yeryüzünde fitne çıktı.

  6. Rüyamda bilmediğim bir yerdeyim, kumar oynanıyor ve beni davet ediyorlar. Ben “Oynamam” diyorum ve oradan gidiyorum büyük bir camiye. Kimse yok orda, yere oturup salavat getirmeye başlıyorum 3 sefer. Biri geliyor esmer biri, benim yaşlarımda 24 ve benimle beraber 2rekat namaz kılıyor. Sonra kamet getirilen yere çıkıp Euzü besmele çekip Ayetel kürsi okuyoruz, beraber dua ediyoruz. Sonra dışarıya çıkıyorum. Çok büyük bir kalabalık var, ucu gözükmüyor sanki cenaze namazı ve oradan gidiyorum. Yanımda tanımadığım kişiler var. Büyük bir gökdelen ve tepesinden gökyüzüne doğru yeşil ışık yanıyor lazer gibi ama çok büyük. Uyandım.

  7. Rüyamda bir bayan beyaz bir kâğıdın üzerine her gün 7 kere “Ayet-el kürsi oku” diye yazdı yorumu nedir? Merak ediyorum.

  8. Ben rüyamda çok korkuyorum çok ağlıyorum abimi dövüyorlarmış. İçimden 7 defa Ayetel Kursi okuyorum ve hemen polisler gelip bizi kurtarıyor ve daha sonra annem babam geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.