Rüyada Saçkıran Görmek

Rüyada saçkıran olarak saçlarınızın döküldüğünü görmeniz, dert ve sikintilarinizdan kurtularak feraha ve bolluğa kavusacaginiza delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada saçkıran hastalığı yakalanmak, rütbenin gitmesine işarettir.


Saçkıran kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.

Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir.

Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Bazen ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki buradaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.

Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer nesnelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Saçkıran Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda anneme saçımın ayrım yerinde 3 parmak kalınlığında boydan boya saç kıran olduğunu söyledim. Daha sonra da gösterdim. Benim için yorumlarsanız sevinirim.

  2. Rüyamda kafamın sol tarafında (şakağımda)saçkıran olduğunu gördüm yaklaşık 3/4 parmak genişlikte, Benim için yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir