Rüyada Raf Görmek

Güvenilir kimseye, yardımsever zevceye, faydalı iş ortağına; Rafa eşya yerleştirdiğini görmek bilgin ve zeki bir çocuğundan yahut şerefli ve sırlarını muhafaza eden namuslu bir kadından rızıklanmaya; Rafçı, genişliğe ve bol rızka delalet eder.

Rüyada raf görmek , hayatınzın düzgün bir çizgi üzerinde ilerleyeceğini ve mutlu günler geçireceğinizi gösterir.

Rüyada raf görmek, yaşamınızın düzgün bir şekilde devam edeceğine ve çok güzel günler geçireceğinize yorumlanır. Boş raflar, kötü şansın ve üzüntünün haberidir. Rafların dolu olması ise muradınıza ereceğinizi haber verir.

Boş raflar, şanssızlığın ve uğursuzluğun işaretidir. Dolu raflar ise, hayallerinizi gerçekleştireceğiniz anlamına gelir.

Hayırlı kısmet, ün ve onurdur. Kişinin hayatına yeni bir düzen vereceğine işarettir.

Rüyada raf görmek, sırları saklayan bir kimse olarak yorumlanır. Rüyasinda bir rafa kitap veya herhangi bir eşya veya biblo gibi seyler yerleştirdiğini gören kimsenin çok bilgi edinecek bir oglu dünyaya gelir. Bir baska rivayete göre, ömrünün sonuna kadar ona sadık kalacak ve bütün sirlarini saklayacak olan bir kadinla evlenir. Kirmani’ye göre; rüyada raf görmek, sadik bir is ortagina delalet eder. Rüyasinda raf görmek on şekilde tabir olunur:

  1. başkanlık
  2. ferahlık
  3. hayat
  4. yoldan gelmek
  5. dogum
  6. hac
  7. makam
  8. rütbe
  9. kıymet

Bu rüyada görülecek iyi veya kötü her şey bu on durum üzerine kıyaslanarak tabir olunur.

Rüyasinda rafın üzerine çıkıp oturduğunu gören, büyük bir ise geçer. Ve halk içinde itibar kazanir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen raf, sir saklayan ve ayiplan gizleyen kimseye, yardim seven bir hanıma işarettir.

Bir kimse rüyada kendi yaninda raf oldugunu ve ona eşya yerleştirdiğini görse, o kimsenin, muhtelif ilimleri bilen alim ve zeki bir çocugu olur, yahut serefli, sir saklayan namuslu bir kadin ile evlenir. Bazen de raf emin bir kimseye yahut sahibine faydali olacak iş ortağına işarettir. Rüyada raf yapan mobilyaciya görmek, genislige ve bol rızka işarettir.

Boş raflar, şanssızlığın ve mutsuzluğun işaretidir. Dolu raflar ise, hayallerinizi gerçekleştireceğiniz anlamındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir