Rüyada Raf Görmek

Rüyada raf görmek; güvenilir kimseye, yardımsever zevceye, faydalı iş ortağına işarettir. Rüyada rafa eşya yerleştirdiğini görmek; bilgin ve zeki bir çocuğundan yahut şerefli ve sırlarını muhafaza eden namuslu bir kadından rızıklanmaya delalettir. Rafçı, genişliğe ve bol rızka delalet eder.

Rüyada raf görmek tabiri, hayatınzın düzgün bir çizgi üzerinde ilerleyeceğini ve mutlu günler geçireceğinizi gösterir.

Rüyada raf görmek ne demek: Yaşamınızın düzgün bir şekilde devam edeceğine ve çok güzel günler geçireceğinize yorumlanır. Boş raflar, kötü şansın ve üzüntünün haberidir. Rafların dolu olması ise muradınıza ereceğinizi haber verir. Boş raflar, şanssızlığın ve uğursuzluğun işaretidir. Dolu raflar ise hayallerinizi gerçekleştireceğiniz anlamına gelir. Hayırlı kısmet, ün ve onurdur. Kişinin hayatına yeni bir düzen vereceğine işarettir.

Rüyada raf görmek nedir, sırları saklayan bir kimse olarak yorumlanır. Rüyasında kitap veya herhangi bir eşya veya biblo gibi şeyleri bir rafa yerleştirdiğini gören kimsenin çok bilgi edinecek bir oğlu dünyaya gelir.

Bir başka rivayete göre: Rüyada raf aldığını görmek, ömrünün sonuna kadar ona sadık kalacak ve bütün sırlarını saklayacak olan bir kadınla evlenir.

Kirmani’ye göre; rüyada raf görmek, sadık bir iş ortağına delalet eder. Rüyasında raf görmek on şekilde tabir olunur:

  1. Başkanlık
  2. Ferahlık
  3. Hayat
  4. Yoldan gelmek
  5. Doğum
  6. Hac
  7. Makam
  8. Rütbe
  9. Kıymet

Bu rüyada görülecek iyi veya kötü her şey bu on durum üzerine kıyaslanarak tabir olunur.

Rüyasında rafın üzerine çıkıp oturduğunu gören, büyük bir ise geçer ve halk içinde itibar kazanır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen raf, sır saklayan ve ayıpları gizleyen kimseye, yardım seven bir hanıma işarettir.

Bir kimse rüyada kendi yanında raf olduğunu ve ona eşya yerleştirdiğini görse, o kimsenin muhtelif ilimleri bilen alim ve zeki bir çocuğu olur yahut şerefli, sır saklayan namuslu bir kadın ile evlenir. Bazen de raf emin bir kimseye yahut sahibine faydalı olacak iş ortağına işarettir. Rüyada raf yapan mobilyacıyı görmek, genişliğe ve bol rızka işarettir.

Ayrıca bakınız:  Dolap 

Raf

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir