Rüyada Para Basan Görmek

Rüyada görülen para basıcısı, güzel konuşan ve hileli söz söyleyen adamdır. Bazı tabirciler, rüyada görülen para basıcısı, doğru sözlü, güler yüzlü bir adam; bazıları, koğuculuk yapan bir kimse; bazıları da şairdir, dediler.

Rüyada para bastığını gören kimse, valiliğe ehilse buna nail olur. Para basıcısını görmek, melikin emirlerini yerine getiren vekiline veya melikin sözcüsüne delalet eder. Bazen dr para basanı görmek, ressama, yazı sureti çıkarana, şiddet kullanarak ve döverek mal toplayan kimseye delalet eder. Bazen de bu rüya, içki içmek ve iftira gibi kendisine had vurulması icap eden bir fiili işlemeye delalet eder. 

Ayrıca bakınız: Demir Para, Kağıt Para

Bazı tabirciler de: Rüyada para basıcısını görmek, namazlarını kılan ve kendisine bırakılan emaneti sahibine teslim eden bir adama delalet eder, dediler. Kalıp para basıcısını görmek, çirkin söz söylemeye ve amelsiz söze delalet eder. Bazı tabirciler, para basıcısını görmek, fakih ve rüya tabircisi gibi sözler etraflıca anlatan ve onları güzel bir şekilde yorumlayan kimselere delalet eder, dediler.

Para Basan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir