Rüyada Örümcek Ağı Görmek

Rüyada örümcek ağı görmek; genç erkekler için bütün işlerini altüst eden bir düşmana ve bu düşmanını öğrenmeden işlerinin yoluna girmeyeceğine, tecrübeli yaşta ise kesinlikle başarıya, kadınlar için rakibi ile arasının açılmasına, yaşlı kadınlar için para işlerinde sıkıntılı bir duruma düşeceğine işarettir.

Rüyada örümcek ağı görmek ne demek: Kişinin hal ve hareketlerinden dolayı çevresindeki insanlarla arasının bozulacağı anlamına gelir. Rüyada büyük örümcek ağı görmek, rüya sahibinin kötü durumlara düşeceğine alamet eder.

Rüyada evinde örümcek ağı olduğunu gören, evinde aldatılmış olur. Evinde birçok örümcek görmek, zarurete düşmeye; örümcek ağlarını süpürüp attığını görmek, fakirlikten kurtulmaya delalet eder.

Ayrıca bakınız: Örümcek Öldürmek, Zehirli Hayvan Isırması

Örümcek Ağı

“Rüyada Örümcek Ağı Görmek” üzerine 7 yorum

  1. Merhabalar örümcek ağı görmedim. Rüyamda uyurken kafamı çok ince bir örümcek ağı sarmış, çektim, kopardım. Örümcek kafama saçlarımın arasına yapışmış, canım yandı ama onu da oradan koparmayı başardım, çektim aldım. Genç bir erkeğim. Yorumunuzu maile bekliyorum.

    1. Yazlık evimizin her yerini örümcekler sarmış. Kahverengi, küçüklü büyüklü bir sürü canlı örümcekler. Ağları, yumurtaları var her yerde. Çok telaşlanıyorum temizlemeye uğraşıyorum. Evi, ağları süpürüyorum atıyorum. Üzerimden de örümcekler düşmeye başlıyor. Üzerime çıktılar diye daha da telaşlanıyorum. Her yerden her delikten çıkmaya devam ediyorlar. Kimilerini yakalamaya çalıştıkça deliğine kaçıyor giriyordu. Kimilerini üzerine basıyorum, vuruyorum, öldürüyorum. Cebelleşirken saatin alarm sesine uyandım yani sabah gördüm rüyayı. Yorumunuzu bekliyorum. Zira çok etkiledi beni bu rüya. Bir anda huzurum kaçtı, canım sıkıldı. Şimdiden teşekkürler.

  2. Bir dalda tırtılın evre evre kelebeğe dönüşmesini gördüm. Az aşağıya baktığımda bu kelebek dalda dururken aynı kelebek az aşağıda bir örümcek ağına takılmıştı ve biraz daha geriden gördüm hem dalda duran kelebeği, hem de ağın içinde duran kelebeği, ikisi de birbirinin aynı idi. Yorum verirseniz sevinirim.

  3. Bilmediğim bir ev, benim oturduğum evmiş. Ev kalabalık, kadınlarla dolu, yatak odamda da yatağım da oturan kadınlar var ve aynı odada tavandan pencereye kadar birçok örümcek ağları sarkıyor. Üzülüyorum rezil oldum evdekilere diye. “Her zaman temizliyorum. Nasıl bu kadar ağ olur” diye şaşırıyorum. Boşandığım kocamın ablasını fark ediyorum. Evdeki diğer insanları tanımıyorum. Yorumunuzu bekliyorum. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir