Rüyada Öksürmek Görmek

Öksürük şikâyet ve sızlanmaya; Öksürmek bir kimseyi şikâyet etmeyi düşündüğü halde bunu henüz yapmadığına, Öksürmek bir devlet görevlisini yetkili makama şikâyet etmeye, Aşırı derecede öksürdüğünü ve boğazının tıkanarak nefesinin kesildiğini görmek vefat etmeye delalet eder.

Rüyada isteyerek öksürmek, bir felaket haberine; müzmin ve kuru öksürmek, ölüm işaretine; devamlı öksürük, kötü bir haber alınacağına; kesik kesik öksürük, rüyayı görenin üşüttüğüne işarettir.

Rüyada öksürmek, insanları başkalarına şikayet edeceksiniz demektir. Öksürürken balgam çıkarmak dertlerinizden kurtulacağınıza işarettir. Kuru kuru öksürmek içinizde sıkıntı olduğuna yorumlanır. Kronik öksürdüğünü görmek başınızın sıkıntıdan kurtulmayacağına işarettir.

Ağızdan laf kaçıracağına işaret eder.

Rüyada öksürdüğünüzü görmek; üzüntülerinizin geride kalacağına, kuru öksürük; alacağınız bir haberden dolayı üzüleceğinize,öksürmek istediği halde öksürememek; bir felakete maruz kalacağınıza, sürekli öksürdüğünüzü görmek; ölüme işarettir.

Öksürmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Öksürmek Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Rüyamda komşumuza gitmiştik, buzdolaplarını açtım bir tane çilek yedim. Ardından dolapta çerezler vardı, birazını cebime koydum. Tam çıkacaktım öksürük tuttu. Tam o zaman uyandım ki öksürdüm.

  2. İki gün üst üste önce hasta ve öksürdüğümü gördüm diğer gün kanser olduğumu ve öleceğimi söylüyordum! Nedendir bilmem. 🙂 🙂

    1. Merhaba iyi günler. Afedersiniz, ben çok korkuyorum ve merak ediyorum. Ben de kanser olduğumu gördüm. Öleceğimi söylediler. Ama rüya tabirine baktım net açıklaması yok. Bana açıklayabilir misiniz cevabı bulduysanız, ne olur. Sağolun. Sıkıntı yapıyor bana öğrenmek istiyorum. Teşekkürler.

  3. Rüyamda ne olduğunu bilmiyorum köpüklü berrak Show taşkını oluyor oğlumu küçük kucağımda görüyorum evlere yavaş yavaş sel girmeye başlamış. Çeyizimi görüyorum dantellerimi Almaya çalışırken bir bakıyoruz sel büyük ironi dalga gibi üzerimize geliyor kaçmaya çalışıyoruz. Kayınvalidem var, oğlum kucağımda patikleri düşmüş onu giydirmeye çalışıyor ve kaçmaya çalışıyoruz üzerimize geliyor dalga normalde geliyor fakat köpüklü bembeyaz su tertemiz öyle kaçarken uyanıyorum rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir