Rüyada Balgam Görmek

Rüyada balgam çıkardığını görmek gören bir hasta, yakın zamanda şifaya kavuşur.

Rüyada balgam görmek ne anlama gelir, artma ve büyümesi olmayan bir mala delalet eder. Rüyada balgam görmek, hayra yorumlanmalıdır.

Rüyasında balgam olduğunu ve sökemediğini görmek, haram mal/mülke ve haksız kazanca işaret eder.

Rüyada göğsündeki balgamı söküp attığını görmek, haram maldan kurtulmaya işarettir.

Rüyada balgam çıkardığını görmek ne demek gören hasta ise hastalıktan kurtulur, sevince, sağlığa kavuşur. Rüyayı gören kişi başarılı ve bilgili ise işlerinde kıskançlık yapar.

Balgam

“Rüyada Balgam Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Rüyamda hemen uyanmadan önceki o derece şiddetli balgam çıkarttım, uyanmama sebep oldu. Şöyle anlatayım apartman binasının en yüksek katlarından birindeydim. Sık sık balgam çıkartmaya balkona gidiyordum ama bu son sefer ki balkona kustum. Ve 3-4 Sefer öksürdükten sonra son öksürüşümde öyle bir balgam geldi ki, ağzımın içi doldu, adeta. Tüküremedim, elimi ağzımın içine sokup bütün balgamı sanki ciğerlerimden koparttığımı hissettim ve o yüksek katlardan aşağıya attım. Bu nedir, ya tam olarak?

  2. Rüyamda sapsarı balgam çıkardım ve yere attım, 2 veya 3 defaydı. Konuyla alakalı yorum yapabilir misiniz?

  3. Bir sorunum olacaktı ben sürekli aynen rüya görüyorum ağzımdan sürekli balgam çıkartıyorum. Rüyamda bu rüya ne anlamı geliyor o kadar balgam geliyor ki ve ben ellerime çekiyorum balgamı ve çekince bitmiyor daha çok geliyor bu ne demek ki bana söyler misiniz lütfen cevap bekliyorum

     

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir