Rüyada Oyuncak Görmek

Rüyada çocuk oyuncağı görmek, saf ve temiz duygulara, garazsız ve çıkar kaygısı olmayan sevinç ve mutluluklara; rüyada oyuncakla oynadığını görmek, çocuksu ruh haline, fıtrat güzelliğine ve doyumsuz sevinçlere işarettir.

Rüyada kırılmış ya da parçalanmış oyuncak görmek, küçük ve geçici üzüntülere delalet eder.

Rüyada herhangi bir oyuncak satın almak, yakında çok sevinçli bir habere; çocukları eğlendirmek ve neşelenmeleri için oyuncakla oynatmak, merhametsizlik yüzünden bazı kayıplara işarettir.

Rüyada herhangi bir oyuncak satın almak, yardımsever bir kişi olduğunuza ve çevrenizdekileri mutlu etmeyi istediğinize yorumlanır. Rüyada oyuncak satın almak, gelecek güzel habere; oyuncaklarla oynamak, merhametiniz yüzünden kayba uğrayacağınıza işarettir.

Rüyada oyuncak görmek tabiri, hayal gücü ile yorumlanır. Rüyanızda çocuğunuza herhangi bir oyuncak aldığınızı görmek, uzun zamandır düşündüğünüz bir işe başlamak için karar verdiğinize delalet eder. Rüyada bir oyuncakla oynadığını görmek, kafanda kurup, hakikatte yapamayacağın bir şey meydana gelir.

Oyuncakla oynamak, iyiliklerinizin istismar edileceğini bildirir.

Rüyada bir çocuğa bir oyuncak vermek, bir iyilik yapmak ve birine bir yardımda bulunmaktır. Rüyada çocuğa oyuncak veren iyilik yapar. 

Sadece oyuncak dedikodudur. Bir dükkanda türlü oyuncak, akla hayale gelmeyecek söz ve dedikodudur. Evinde oyuncak gören kimsenin bir sırrını herkes duyacaktır.

Ayrıca bkz: Oyuncak Bebek, Kukla

Oyuncak

“Rüyada Oyuncak Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Ben rüyamda bir makineden oyuncak kazandığımı gördüm ama o oyuncakları kimseyle paylaşmadım ama hocam istediğinde ona verdim. Sizce yorumu nedir?

  2. Ben rüyamda oyuncakları topluyordum yerden çünkü yeğenimin oyuncaklarıymış ve biraz çamur olmuş gibiydi ya da tertemizdi, tam hatırlayamıyorum. Bir sürü oyuncak topladım sonra baktım, çok az. Ne demek oluyor bu?

  3. Okulda oyuncak yanıyordu sonra sınıf öğretmenimiz “Hiç lavabodan su dökmenize gerek yok” dedi, yangın alarmını çaldı oyuncak söndü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir