Rüyada Oyun Görmek

Rüyada oyun görmek; gurur ve kibire, insanları küçümsemeye ve onlarla alay etmeye, akılca ve dinen eksikliğe işarettir. Rüyada tavla oyunu görmek, istihza ve muhalefete; bazen tavla oynamak, şöhret ve izzete, dünyalıkta yükselmeye delalet eder. Yazı-tura oyunu delillere; yüzük oyunu kuyumcuya, emir ve görevleri gizli tutmaya işarettir. Aşık oyunu görevden alınmaya ya da bir göreve atanmaya; ceviz oynamak, sonu barışmaya ve esenliğe varacak olan anlamsız düşmanlıklara işarettir.

Rüyada oyun zili duymak, dünyaya düşkün ve mağrur kimseye delalet eder. 

(Ayrıca Bakınız; Eğlence, Dans, Kumar, Oyun Kağıdı)

Rüyada oyun oynadığını gördüyseniz, iş yerinde birçok başarıya imza atacağınız anlamına gelir. Hayallerinizi gerçekleştireceksiniz. Kumar ya da başka oyunlar görmek; sıkıntı, haram para ve olumsuz olaylardır.

Rüyada oyun oynadığını görmek, kötü yolda olmaya; tavla oynamak, saygı ve itibar görmeye; rüyada futbol ve tenis oynamak, başarılı ve zengin olmaya işarettir.

Rüyada kumar oynamak, zorla kazandığınız paraları kendi hatalarınız yüzünden kaybadeceğinize; bilye oynamak, geleceğinizin mutlu ve huzurlu olacağına işarettir.

Oyun

“Rüyada Oyun Görmek” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir