Rüyada Eğlence Görmek

Her türlü oyun ve eğlence sonunda rüya içinde mutsuzluk hissetmek dünya hayatının aldatıcılığına ve geçiciliğine, sonu üzüntüyle bitecek gayretlere, kalp körlüğüne ve basiretsizliğe işaret eder.

Dinlenmek amacıyla, meşru bir şekilde eğlenmek beden ve ruh sağlığına delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Dans, Oyun.)

Rüyada eğlence için gittiğiniz bir yerde içeriye girememek veya içeriye alınmamak büyük bir mutluluktan sonra tekrar eski halinize döneceksiniz demektir.

Rüyada, eğlenceli bir mekanda olmak, sahte arkadaşlara sahip olduğunuz ve hayatınızın tehlikede olduğu anlamına gelir. Seyahat ederken dikkat edin.

Rüyada insanların eğlencesinin kendiniz olduğunu görmek toplum hayatı ile ilgili söz, dedikodu, konuşma olarak yorumlanır.

Rüyada düğün dernek gibi hoş bir eğlence, sevinçle yorumlanır. Rüyasında ailesiyle birlikte eğlendiğini görmek, büyük bir haberle sevineceğine, bir eğlence yerinde kendisini eğlendiren insanların arasında bulunduğunu görmek, kendisi tarafından başkalarının veya ev halkının sevineceklerine işarettir.

Rüyada bir başkasının mutsuzluğu üstünden eğlendiğini gören, birdenbire haber aldığı kötü bir şeyden sıkılır. Bu rüyalarda görünen insanlar, eşyalar, yerler güzel ve renkliyse haberin sonu iyi olacaktır. Karanlık, insanların üstü başı pis ve yırtıksa haber üzücü olacaktır.

Rüyada kalbi kırılan bir arkadaşınızı eğlenceye götürüp eğlendirmeye çalıştığınızı görmek bir insan için çok endişeleneceğinize ancak onun derdinin devasını da bulacağınıza işaret eder.

Eğlence kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir