Rüyada Eğlence Görmek

Rüyada eğlence görmek her türlü oyun ve eğlence sonunda rüya içinde mutsuzluk hissetmek dünya hayatının aldatıcılığına ve geçiciliğine, sonu üzüntüyle bitecek gayretlere, kalp körlüğüne ve basiretsizliğe işaret eder.

Dinlenmek amacıyla, meşru bir şekilde eğlenmek beden ve ruh sağlığına delalet eder. 

Rüyada eğlence için gittiğiniz bir yerde içeriye girememek veya içeriye alınmamak büyük bir mutluluktan sonra tekrar eski halinize döneceksiniz demektir.

Rüyada eğlenceli bir mekanda olmak, sahte arkadaşlara sahip olduğunuz ve hayatınızın tehlikede olduğu anlamına gelir. Seyahat ederken dikkat edin.

Rüyada insanların eğlencesinin kendiniz olduğunu görmek toplum hayatı ile ilgili söz, dedikodu, konuşma olarak yorumlanır.

Rüyada düğün dernek görmek hoş bir eğlenceyle, sevinçle yorumlanır. Rüyasında aileyle birlikte eğlendiğini görmek, büyük bir haberle sevineceğine; bir eğlence yerinde kendisini eğlendiren insanların arasında bulunduğunu görmek, kendisi tarafından başkalarının veya ev halkının sevineceklerine işarettir.

Rüyada bir başkasının mutsuzluğu üstünden eğlendiğini gören, birdenbire haber aldığı kötü bir şeyden sıkılır. Bu rüyalarda görülen insanlar, eşyalar, yerler güzel ve renkli ise haberin sonu iyi olacaktır. Karanlık, insanların üstü başı pis ve yırtıksa haber üzücü olacaktır.

Rüyada kalbi kırılan bir arkadaşınızı eğlenceye götürüp eğlendirmeye çalıştığınızı görmek bir insan için çok endişeleneceğinize ancak onun derdinin devasını da bulacağınıza işaret eder.

(Ayrıca Bkz; Rüyada Eğlence Parkı Görmek, Rüyada Düğün Görmek)

Eğlence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.