Rüyada Eğlence Parkı Görmek

Seyyid Süleyman: Rüyada eğlence parkı ya da bu parkta olduğunu görmek, eş, dost, akraba ve kendinize daha fazla vakit ayırmanız için bir ikaz niteliğindedir.

Bu parkta var olan şeylerin, kişiliğinizin bir parçası olarak yorumlanır. Bazı yorumlarda bu rüya, kafanızın fazla yoğun olmasından dolayı dalgın olacağınız anlamına gelmektedir.

Eğlence parkının boş ya da terk edilmiş olduğunu görmek

Eğlence parkının boş ya da terk edilmiş olduğunu görmek, eğlenmeye ve sakin etkinliklere daha fazla vakit ayırmanız gerektiğine delalet  eder.

Eğlence Parkı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir