Rüyada Dans Görmek

kişinin ve ev halkının ev içinde dans etmesi sevinç ve neşeye, Dans pistinde yahut başka insanların bulunduğu yerlerde eşiyle, yalnız yahut başkası ile dans etmek musibet ve hayasızlığa, Dans yorgun kimse için rahatlamaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; EEğlence, Oyun.)

Bu rüyalar iyi yorulmazlar. Ancak rüyasında güzel bir yerde, çok tatlı bir müzik duyarak dans edenleri seyreden insan için bir kısmet var demektir.Dans hatalı düşünceler, duygular nedeniyle sıkıntıların geleceğini belirtir. Rüyasında dans ettiğini gören kimse zor duruma düşecektir.

Bu rüyalar iyi yorulmazlar. Ancak rüyasında güzel bir yerde, çok tatlı bir müzik duyarak dans edenleri seyreden insan için bir kısmet var demektir.Dans hatalı düşünceler, duygular nedeniyle sıkıntıların geleceğini belirtir. Rüyasında dans ettiğini gören kimse zor duruma düşecektir.

Rüyada yapilari dans, musibettir. Bir kimse rüyada baskasi için dans etse o kimse dlgerintn musibetine ortak olur. Bir kimse kendi evinde yalniz basma dans etse, rahata kavusur. Hasta bir kimse rüyada dans ettigini görse, izdirabi çogalir. Bir kimse rüyada dans etmek için bir köseye çekilse, şiddet ve töhmetten uzak olur. Çocugun rüyada dans etmesi makbul degildir. Hapis kimsenin, dans ettigini görmesi hapisten kurtulmasi manasina gelir. Rüyada yüksek bir yer üzerinde dans etmek korkudur. Bir kimse kendi evinde dans ettigini ve etrafında da aile halkindan baska kimsenin olmadiğini görse, bu rüya hepsi için hayirdir. Bir kimse rüyada haniminin oglunun veya akrabalarindan bazisinin dans ettiklerini görse, bu da hayirdir. Sevince ve izzete işarettir. Rüyada gerek erkek, gerek kadin olsun hastanin dans etmesi onun hastaliginin uzamasina, gerek zengin gerek fakir olsun hanimin dans etmesi, bir kabahat isleme manasina gelir. Deniz yolculugunda olan kimsenin gemi içinde dans etmesi o kimsenin gemide ugrayacagi şiddete delildir. Fakir kimsenin dans etmesi ise onun dövülmesine işarettir.

Genel olarak dans rüyaları iyi sayılmazlar. Dans hatalı düşünceler, duygular yüzünden gelecek sıkıntı olarak yorumlanır. Rüyasında dans ettiğini gören kimse güç durumda kalır. Ancak rüyasında güzel bir yerde, çok tatlı bir müzik duyarak dans edenleri seyreden insan için bir kısmet söz konusudur.

Genel olarak dans rüyaları iyi sayılmazlar. Dans hatalı düşünceler, duygular yüzünden gelecek sıkıntı olarak yorumlanır. Rüyasında dans ettiğini gören kimse güç durumda kalır.

Dans

“Rüyada Dans Görmek” üzerine 5 yorum

  1. İnsanın sevdiğiyle dans etmesi neden bu kadar kötü yorumlanabilir ki?  Masumca aşk dolu, sevgi dolu, hasret dolu bir dans.

  2. Babam 4 ay önce vefat etmişti. Biz 5 kardeşiz. Hayırdır inşallah. Rüyamda çocukluğumda oturduğumuz evde kardeşlerim ve babam beraberiz, onların içinde beni kaldırdı ve uzun bir süre dans ettik. Danstan bayağı zevk aldım. Bana yorumunu yaparsanız sevinirim. Teşekkürler. Gerçek hayatta babam dans etmez.

  3. Ben açıkçası anlayamadım, iyi mi, kötü mü? Dansı 5 ay Lance vefat etmişti. Bir tanıdıkla ettim, müzik sesi yoktu, birbirimize bakışarak gülerek oynuyorduk. Anlamı ne, anlayamadım?

  4. Rüyamda yabancı bir adamla dans ediyorum. Bu kişi ünlü biri, Bir köşeye çekilmişiz. Çok sakin bir dans dansla ilgili bir rüya gördüğümde hiç iyi olmuyor. Lütfen yorumlayıp, yardım eder misiniz?

  5. Ya dün akşam rüyamda büymüştü. Bir erkek beni dansa kaldırdı ama yüzü soru işaretliydi. Ama beni seviyordu. Rüyada birilerini dansa kaldırmak ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir