Rüyada Nazar değmesi Görmek

Gerçekleri yansıtır. Kişi dikkatli olmalıdır.

Nazar değmesi kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Nazar değmesi Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Rüyamda bir kuaföre giriyorum orda nazarımın değmesi sonucu kuaförün tavanında çökme ve kırılmalar oluyor. Ayrıca rüyamda sürekli eşimin beni aldattığını görüyorum. Bugün yine rüyamda eşimin bir kadına hayran bir şekilde baktığını görüyorum. O kadın iş yerindeki bekar bir bayan arkadaşı oluyormuş.

  2. Rüyamda tanıdığım bir doktorun kız çocuğunu kucağıma almışım. Çocuğun çok güzel ve çok uzun kirpikleri var. Çocuğa nazar değmesin diye Fatiha okuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir