Rüyada Asker Bayrağı Görmek

Ayrıca bkz: Asker, Nöbetçi Asker

Rüya esnasında görülen bayrak kırmızı ise bu bayraklar harp varlığına işarettir.

Rüyada görülen sarı bayraklar, askerde olan tanıdık kişinin hastalığa yakalanabileceğine; rüyada görülen yeşil bayraklar, hayırlı bir yolculuğa çıkılacağına; rüyada görülen beyaz bayraklar, yağmura ve hava muhalefetine; rüyada görülen siyah bayrak ise kıtlık ve yokluk içinde kalabileceğine delalet eder. 

Asker Bayrağı

“Rüyada Asker Bayrağı Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Rüyamda şu an askerde olan oğlum bana Türk bayrağı verip bunu evimize asmamızı istiyordu. Balkonumuzdaki bayrağın solduğunu bunu onun yerine asmamızı istedi. Bu ne demek oluyor? Yardımcı olur musunuz?

  2. Nöbet bekleyen asker arkadaşımı silahla vurmak isterken başkasını şehit ediyorum. Sonrasında kıpkırmızı Ay yıldızlı kaban gidiyorum. Vurmak istediğim arkadaşla muhabbet edip “Ne şanssız adamsın, kime niyet, kime kısmet” diyorum. Yorumu nedir, yorumlar mısınız?

  3. Rüyamda bir helikopter üzerinde Türk bayrağı asılı altında da bir asker var. İki helikopter var rüyamda. Biri havalandı diğeri duruyor yanımda da cumhur başkanımız var ben ona soru soruyordum bir şeyler yazıyorum bu şekilde gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir