Rüyada Asılmak Görmek

Ayrıca bkz: İdam, Baş

Rüyada asıldığını görmek, büyüklerden yardım görmeye, menfaat elde etmeye delalettir. Rüyasında asıldığını gören kişi fakir ise zengin olur, yüksek makama ve rütbeye erişir.

Bekar bir insanın rüyasında asıldığını görmesi, yakın zamanda evlenmesine işarettir.

Rüyada asılmak, ilim ehli için yöneticiliğe; halk tabakasından birinin asılması, gizli işlerin açığa çıkmasına; bir meydanda asılmak, orada yönetici olmaya; ölünün asılması ahirete faydası olmayacak dünyalığa delalet eder.

Rüyada asıldığını görmek, sizden üst seviyedeki birinin size yardım etmesi veya sizin başkasına iyilik yapacağınıza işarettir.

Rüyasında diri olarak asıldığını gören kişi şerefe nail olur.

Rüyada bir devlet başkanının asılmasını emreden kişi, başka birinden büyük bir iyilik görür.

Rüyada ihtiyar birinin kendisini astığını ve halkın da bunu seyrettiğini gören kişi, o mahallenin önemli bir kişisi olacak demektir. Asıldığını ve fakat ipin koparak düştüğünü gören, memur ise işinden atılır; zengin ise fakirleşir; fakir ise saygısını kaybeder; tüccar ise zarar eder.

Rüyada ölü bulunduğu halde yine idam edildiğini gören kimse, dini bozulmakla beraber dünyada şeref ve yüceliğe erişir.

Asılmak

“Rüyada Asılmak Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Rüyamda hamile kardeşimin tuvalette tuvalet kağıdıyla asıldığını gördüm. Onu alıp dışarı çıktım, bağırmaya başladım. Kardeşim kendine geldi boğazında morluk vardı. Bunun anlamı nedir?

  2. Benim adım Rıdvan, dün akşam tanıdığım ve çok laubali olmadığım bir çocuğun boğazı asılı bir şekilde hayatını gördüm bu neye işarettir? Çok merak ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim…

  3. İş arkadaşım beni ayağımdan asıldığımı ve sonra kafamın kesildiğini görmüş. Neye delalettir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir