Rüyada Manastır Görmek

Dünya zevklerinden uzaklaşmaya, yalnızlığa; sultan ve yöneticiye, şöhretli kimseye, şiddet ve stresten kurtulmaya, üzüntü ve kederden kurtulmaya, Hastanın manastır görmesi vefat etmesine, Manastır yaptırmak rütbeye, kadir ve kıymetin artmasına, Manastır bazen evlenmeye, bir şeyi gizlemeye, kaleye yahut düşmana galip gelmeye delalet eder.

Rüyada manastir görmek, yalnizliga, güzel ahlaka, uzlete çekllmeye, dünya zevklerinden ve nefsanî arzulardan kesllmeye, kadinlari bosamaya ve dostlan terketmeye işarettir. Manastir görmek, bazen de hastalıklara, yeme ve içmeden meydana gelen sehveti terketmeye işarettir. Rüyada manastir gören kimse hasta ise, ölüi dünya zevklerinden mahrum kalir. Rüyada bir manastira reislik yaptigini gören kimse, birrütbeye nail olur, kadir ve kiymeti artar. Rüyada manastir görmek, gören kimse için sevimli bir kadinla evlenmeye işarettir. Manastir, gurbet, vahset ve dostlardan ayn düsmeye, bazen de bir şeyi gizlemeye işarettir. Manastir, devlet baskanina, lidere ve söhretli bir kimseye işarettir. Rüyada yikilmak veya bir tarafi uçmak yahut yanmak gibi manastirda meydana gelen seylerin tabiri, izah edildigi gibi manastirin işaret ettigi kimseye aittir. Rüyada manastir görmek, tabirce, kilise görmek gibidir. Bazen de manastir görmek, üzüntü ve kederin gitmesine ve şiddetten kurtulmasina işarettir.

Manastır

“Rüyada Manastır Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda babamla Sümela manastırına gidiyoruz. Duvarların fotoğraflarını çekiyoruz ben oraya daha önce hiç gitmedim. Ve sonradan orası kalabalıklaşıyor ve yanlış hatırlamıyorsam namaz kılan erkekleri görüyorum manastırda. Ve tavanda 2 tane şekil var ve o kalabalığın içinde bir adam babamla bana o 2 şekli açıklıyor. Ben sadece manastırda erkeklerin namaz kılmasına şaşırdım. Yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir