Rüyada Manastır Görmek

Rüyada manastır görmek; dünya zevklerinden uzaklaşmaya, yalnızlığa, sultan ve yöneticiye, şöhretli kimseye, şiddet ve stresten kurtulmaya, üzüntü ve kederden kurtulmaya işarettir. Hastanın manastır görmesi, vefat etmesine; manastır yaptırmak rütbeye, kadir ve kıymetin artmasına; manastır bazen evlenmeye, bir şeyi gizlemeye, kaleye yahut düşmana galip gelmeye delalet eder.

Rüyada manastır görmek tabiri; yalnızlığa, güzel ahlaka, uzlete çekilmeye, dünya zevklerinden ve arzulardan kurtulmaya, eşinden boşanmaya ve dostlarını terk etmeye işarettir. Manastır görmek, bazen de hastalıklara, yeme ve içmeden meydana gelen şehveti terk etmeye işarettir.

Rüyada manastır gören kimse hasta ise dünya zevklerinden mahrum kalır. Rüyada bir manastıra reislik yaptığını gören kimse, bir rütbeye nail olur, kadir ve kıymeti artar. Rüyada manastır görmek, gören kimse için sevimli bir kadınla evlenmeye işarettir. Manastır; gurbet, vahşet ve dostlardan ayrı düşmeye, bazen de bir şeyi gizlemeye işarettir. Manastır; devlet başkanına, lidere ve şöhretli bir kimseye işarettir.

Rüyada yıkılmak veya bir tarafı uçmak yahut yanmak gibi manastırda meydana gelen değişimlerin tabiri, izah edildiği gibi manastırın işaret ettiği kimseye aittir. Rüyada manastır görmek, kilise görmek gibidir. Bazen de manastır görmek, üzüntü ve kederin gitmesine ve şiddetten kurtulmasına işarettir.

Bkz: Kilise ve Mabet

Manastır

“Rüyada Manastır Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda babamla Sümela manastırına gidiyoruz. Duvarların fotoğraflarını çekiyoruz ben oraya daha önce hiç gitmedim. Ve sonradan orası kalabalıklaşıyor ve yanlış hatırlamıyorsam namaz kılan erkekleri görüyorum manastırda. Ve tavanda 2 tane şekil var ve o kalabalığın içinde bir adam babamla bana o 2 şekli açıklıyor. Ben sadece manastırda erkeklerin namaz kılmasına şaşırdım. Yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir