Rüyada Labirent Görmek

Rüyada labirent görmek, basladiginiz bir iste fazla teferruata giristiginiz için sikinti çekmekte oldugunuza ve bu isin içinden siyrilmak için çok düsünmeniz gerektigine yorumlanir.

Labirent kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Labirent Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda bir labirentteyim. Labirentte çeşitli aşamalardan geçiyorum, delikler var oralardan geçiyorum, duvarlardan atlıyorum, labirentten çıkıyorum. Başka bir labirente giriyorum. Kendi kendime “Bu labirent 3 aşamadan oluşuyor. Ben daha önce 3 aşamayı da bitirdim, çıktım” diyorum. Ama bu sefer ikinci aşamada kalıyorum çıkamıyorum. Ama hiç bir şekilde korku hissetmiyorum rüyamda. Rüyamın yorumu nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir