Rüyada Karafatma Görmek

Rüyada Karafatma Görmek, Hileli para, vurdumduymaz, sıkıcı ahbaptır.

“Rüyada Karafatma Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Rüyamda banyoya giriyorum yerde simsiyah kurtlar ( böcek ) ve karafatmalar dolu tiksiniyorum, korkuyorum, çığlık atıyorum, kimse gelmiyor. Süpürge ile temizlemeye yok etmeye çalışıyorum. Sonra tavana bir bakıyorum orda bir delikten akın akın ben temizledikçe tekrar geliyor. Sonra korkuyla uyandım. Bu kadar. Değerli yorumlarınızı bekleyeceğim.

    İyi akşamlar.

  2. Merhaba, rüyamda bir evdeydik ve etraf her yer hamam böceği vardı, yanımda üniversiteden arkadaşlar vardı. Ve o arkadaşlarımla aram çok iyi değil, okul bittikten sonra hiç görüşmedik, zaten beni de çok sevmezler. Rüyamda bir tanesi bana, “Bunu korkularımızı yenmemiz için ev böyle hamam böceğiyle doldurduk” falan diyor. Yanımda da erkek arkadaşım var, onunla böyle yan yana kaldık, hamam böcekleri her yerimizde ama üzerimizde değil, basacağımız yerlerde kovuşturuyoruz. Ne anlama geliyor? Teşekkürler.

  3. Değerli yorumcu, iyi günler.

    Rüyama ait yorumunuzu merak ediyorum, rüyamda tanıdık fakat nerede olduğumu tam olarak bilmediğim sanki daha önce rüyamda gördüğüm ferah bir iş hanına benzer bir yerdeyim, oğluma tuvaletin yerini gösteriyorum, bende biraz yürüyüp başka bir tuvalete giriyorum. Tuvalet içeriden yan yana iki kapılıymış birini kapatıp kilitliyorum diğerini kapatınca ilki açılıyor, birkaç kez sonunda ikisini de kilitleyip içeri doğru dönünce siyah bir çanta üzerinde siyah şemsiye görüyorum. Biraz ötede açık renkli sapı parlak siyah bir başka şemsiye görüyorum, bunun üzeri biraz pisti, unutmuşlar çıkınca görevliye vereyim diye düşünüyorum, bu kirli olanı suya tutuyorum, karasinekler uçuşuyor ve birde kakalak çıkıyor korkuyorum, sonra uyandım. Yorumunuzu bekliyorum, hayırlı günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir